Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 8. 2017
ruský geroj

Putin vyrazil na dovolenou: Na Sibiři rybařil a vyjel si na člunu

Zdroj: Enex/RU NTV

Ruský prezident Vladimir Putin se pochlubil snímky ze své dovolené v Tuvinské republice na Sibiři. Tentokrát sice nehladil levharta či při potápění "náhodou" neobjevil vzácné amfory, nechybí ale obligátní fotografie do půl těla, jak si Putin užívá sluníčka nebo rybaří v ledových vodách sibiřského jezera.

Stejně jako český prezident Miloš Zeman je zjevně i ten ruský milovníkem projížděk na člunu. Mezi fotografiemi, které Kreml z dovolené zveřejnil, nechybí ani ty, na kterých Putin pádluje nebo kormidluje motorový člun.

 

Společnost mu na dovolené dělali ministr obrany Sergej Šojgu, předseda tuvinské vlády Šolban Kara-ool a předseda vlády sousední Chakasie Viktor Zimin.

 

"Mezi 1. a 3. srpnem udělal během cesty do Blagověščensku Putin téměř dvoudenní zastávku v Tuvě, kde kempoval v hustém lese, rybařil v horským jezerech, věnoval se podvodnímu rybolovu, opalování, chodil na túry a jezdil po horách na kole," prozradil mluvčí Kremlu Dimitrij Peskov.

 

19

GALERIE: Vladimir Putin na dovolené

Zdroj: Profimedia

Putin na dovolené - 2

Hodnocení:

 

Pod vodou ledovcového jezera, kde teplota vody ani v létě nepřekročí 17 °C, Putin přes dvě hodiny naháněl s harpunou štiku. "Nemohl ji ulovit, ale nakonec se mu to podařilo," dodal Putinův mluvčí Peskov.

 

Záběry z toho, jak pod vodou nahání štiku, odvysílala ruská televize Zvězda. Prezident měl totiž v potápěčském obleku zabudovanou malou kamerku. Diváci si tak mohli užít rybolov přímo z pohledu prezidenta.

 

 

Peskov ale v prohlášení, které vydala agentura Interfax, zdůraznil, že kromě zábavy se Putin věnoval také státnickým povinnostem. Do Bajkalského jezera vypustil 50 tisíc mláďat omulů, v Blagověščensku, ležícím nedaleko hranic s Čínou, se zase zúčastnil obchodního summitu.

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.8. | 20:12 novus
9
Vážení diskutéři, propaganda proti Rusku nabývá rozměrů jako za studené války, ...
5.8. | 16:10 Petr Kelenda
-9
Náš hradní kořala zas v přímém přenosu ochčí korunovační klenoty a odpotácí se ...
8.8. | 12:26 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
novus - Naštěstí se v mnoha směrech nemohou obracen na nejčastější argument,,byl to omyl“ například porušování lidských práv a svobod, podporování teroristických skupin pro své zájmy. Ovládat oceány po celém světě. Válčení, podpora převratů. Jejich vlastní lidi je zrazují a to je dobře.
8.8. | 12:22 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
novus - A já jsem četl, že to byl omyl. Ti Američané se nějak moc často pletou. Sestřelí civilní letadlo, byl to omyl. Bombardují nemocnice a jiné objekty, byl to omyl. Zaútočí na vojáky suveréni země, byl to omyl. Zavraždí novináře, byl to omyl. Zavraždí svatebčany, byl to omyl a atd.
8.8. | 09:39 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
AMericani v prve rade se pokusili uzmout uzemi Ceska ktere pripadlo po konferenci v Jalte pod sovetskou spravu.A stim souviselo i bombardovani Plzenske skodovky, s cilem znicit toho co nejvic aby to nepadlo Rude armade do rukou.
7.8. | 12:23 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
novus-To je tím, že USA jako jediná země je označovaná za globální supervelmoc. Supervelmoc má charakter Imperialismu, tohle postavení si Američané chtějí udržet za každou cenu. Ale jsou tu pak regionální supervelmoci, které to Američanům moc neusnadňují a Američané ztrácí své postavení.
7.8. | 09:34 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jedno je jisty..SSSR uz neni, Rusko je novy stat, casy a staty se meni pouze Americkej Imperialismus je stejne odpornej..A basta.
7.8. | 01:09 truthwillprevail
2
Náhlasit nevhodný komentář
Milos Trasimi - Bohatší? A čím je podle tebe Amerika bohatší. Je tak bohatá, že nemá na zaplacení dluhů? Je tak bohatá, že má větší náklady než příjmy. Je tak bohatá, že si musí půjčovat od zahraničí. Je tak bohatá, že jejich suroviny nestačí na spotřebu?
7.8. | 01:06 truthwillprevail
3
Náhlasit nevhodný komentář
Milos - Jen za osvobození Československa byly celkové ztráty sovětských ozbrojených sil při osvobozování Československa nad 551 000 to je přibližně tolik, jako ztráta Američanů za celou válku.Češi mají krátkou paměť a ještě si dovolí překrucovat dějiny a připisovat zásluhu Američanům.
7.8. | 00:59 truthwillprevail
3
Náhlasit nevhodný komentář
Milos -Ty si myslíš, že Američané osvobodili Československo?Fakta, Američané osvobodili jen kolem 9000km², a vlastně ani nemuseli, ztráty minimální. Rusové osvobodili 119000km² a ztráty přes 500 000 vojáků. Měj úctu k tomu kdo vás opravdu zachránil. Američané mají minimalní zásluhu.
7.8. | 00:47 truthwillprevail
2
Náhlasit nevhodný komentář
Milos Trasimi – Měl bys vědět, že velký počet Američanů padlo americkou rukou. 2. Kdo vydělal na druhé světové válce nejvíce? Kdo pomáhal v době, kdy už bylo pomalu vše vyhranné. Kdo využil situaci pro svůj prospěch? Rusů padlo 14% populace, Američanů jen 0,3%
6.8. | 23:33 Milos Trasimi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Takže hlavy vzhůru a dejte si knedlíky navíc.