Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 7. 2015
opravdové přátelství

Laura splnila kamarádce poslední přání. Tohle by udělal málokdo

Adoptované dcery s matkou
Zdroj: YouCaring.com
Holčičky s maminkou, ještě než umřela

Co byste byli schopni udělat pro své nejlepší přátele? Laura dokázala, že by pro svou nejlepší kamarádku Elizabeth udělala cokoli, dokonce i po její smrti. Adoptovala její čtyři dcery, aby nemusely do dětského domova.

Když Elizabeth Diamond z Buffala diagnostikovali lékaři pokročilé stadium rakoviny mozku, požádala svoji nejlepší kamarádku Lauru Ruffino, aby se postarala o její čtyři děti, kdyby to dopadlo špatně. Když před třemi měsíci svůj boj se zákeřnou nemocí prohrála, Laura udělala, oč ji žádala, píše Daily Mail.

 

K Lauřiným dvěma dcerám přibyly ze dne na den další čtyři. "Před desíti lety by mě vůbec nenapadlo, že by takhle mohl vypadat můj život. Ale výzvu jsem přijal a snažím se je vychovat nejlépe, jak umím," řekl manžel Laury Rick, který je teď jediným mužem mezi sedmi ženami.

 

 

Dívky ve věku od 5 do 12 let neměly po smrti matky, které rakovinu diagnostikovali teprve loni v srpnu, kam jít. Vychovávala je sama. Jen díky velkorysosti jejich adoptivní maminky neskončily v dětských domovech.

 

Adoptovala dcery své kamarádky
Zdroj: YouCaring.com Dcery jsou v nové rodině

 

Jenže uživit šest dětí není jen tak, a proto se manželé snaží získat nějaké peníze navíc pomocí charity. Chtějí totiž přestavět garáž na dvě ložnice pro adoptivní dcery.

 

mom TN.cz
Reklama