Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 9. 2016

Relaxace 21. Století

Lorema Wellness s.r.o.
Zdroj: Lorema Wellness s.r.o.

Wellness, který je neustále připraven pouze pro Vás a to v naprostém soukromí…

Snad každý z nás se těší na ten moment, kdy po dlouhém pracovním dni plném stresu může konečně relaxovat. Někdo odpočívá sportem, jiný četbou napínavé knihy nebo sklenkou vína. Jedním z nejúčinnějších způsobů relaxace je ovšem pobyt ve Wellness. A co kdybyste za oblíbenou vířivkou či saunou nemuseli jezdit přes půl města a mohli si ji vychutnat přímo u Vás doma?

Ptali jsme se experta na relaxaci a wellness pana Radka Vokůrky, co všechno je možné do domácího relaxačního koutku pořídit: „Nejoblíbenější jsou v dnešní době parní sauny, vytopí se mnohem rychleji než klasické finské a nejsou tak zatěžující pro lidský organismus. Je v nich totiž nižší teplota a vyšší vlhkost než v sauně finské. U domácí sauny si navíc můžete nastavit takovou teplotu, která Vám vyhovuje a měnit ji dle aktuálních preferencí. Pro lepší relaxaci jsou k dispozici vonné esence nebo roztok mořské soli, kterými můžete Vaši parní saunu jednoduše změnit v les, kvetoucí louku nebo pláž.“

Lorema Wellness s.r.o.
Zdroj: Lorema Wellness s.r.o.

Vy, kteří vlastníte městský byt, nezoufejte. Již nemusíte parní sauně obětovat celou místnost. Lorema Wellness, navrhla řešení i pro domácnosti menších rozměrů – parní panel. Parní panel se nainstaluje do standardní koupelny. Ta se promění v luxusní koupelnu s parní saunou a zároveň sprchovým koutem. Paní Jana, která již dva roky využívá propojení parní sauny a sprchového koutu si řešení nemůže vynachválit: „Dříve jsem se sprchovala jen večer, kdy bylo v koupelně tepleji než brzo ráno. Do sprchy jsem šla spíše z nutnosti než z potěšení. Od té doby, co mám páru, se do sprchy těším a sprchuji se ráno kvůli zahřátí organismu.“ Vypadá to, že studeným ranním sprchám už odzvonilo!

Lorema Wellness s.r.o.
Zdroj: Lorema Wellness s.r.o.

Možná ještě lépe zrelaxujete v soukromé vířivce, neboli whirlpoolu, či hydromasážní vaně. Obě varianty obsahují masážní trysky fungující na bázi proudu vody či vzduchu. Proč tedy nepropojit příjemný odpočinek v horké vaně s masáží?
U vířivky je kromě velikosti, tvaru či počtu masážních trysek důležitá také kvalita vody. Tu můžete jednou pro vždy vyřešit pomocí ozónu. Ozónová metoda dezinfekce vody nahrazuje klasikou chlórovou. Řekněte ne pálení očí, suché kůži či nepříjemnému zápachu. Voda upravená ozónem je vhodná pro batolata, alergiky, astmatiky i ty, kteří chtějí pro své zdraví to nejlepší.

Lorema Wellness s.r.o.
Zdroj: Lorema Wellness s.r.o.

Dle pana Vokůrky: “Si každý člověk zaslouží individuální přístup k relaxaci.“ Věřím, že pokud chcete pomoci s návrhem či realizací Vašeho soukromého wellnessu, budete v Lorema Wellness ve správných rukou.

Komerční článek