Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.6. 2017 15:41
Těhotná školačka

Renata (13) otěhotněla se 17letým příbuzným. Ten trestu unikne

Těhotná žena - 1
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační snímek

Obrovský šok zažila v polovině ledna rodina třináctileté dívky z Liberce. Při návštěvě gynekologa se totiž ukázalo, že důvodem zpožděné menstruace je to, že je dívka už několik týdnů v jiném stavu.

Gynekolog posléze zjistil, že mladá slečna otěhotněla těsně před vánočními svátky - mezi 20. a 23. prosincem. Lékař tak vše oznámil policistům.

Reklama


Druhý šok rodina Renaty zažila poté, co se ukázalo, že za těhotenstvím nestojí žádný sexuchtivý spolužák nebo kamarád, ale sedmnáctiletý mladík z širšího příbuzenstva.


Přesto zatím vše nasvědčuje tomu, že chlípný člen rodiny trestu unikne. Policie totiž případ odložila. A důvod? Otec dítěte prý nevěděl, že je dívce teprve třináct, dívka mu o svém věku neřekla.
Navíc podle policistů dívka nevypadá na svůj věk, ale starší. Rozhodnutí policie doběla rozpálilo dívčina otce, který se odmítá smířit s tím, že syn jeho synovce ujde trestu.


"Proti rozhodnutí vyšetřovatele se budu bránit všemi možnými prostředky. Není možné, aby sedmnáctiletý kluk udělal dítě třináctileté holce a nic se mu nestalo. Zákon platí pro všechny a neznalost rozhodně neomlouvá," řekl TN.cz otec Renaty.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ANO NEBO NE? Sourozenci spolu budou mít dítě! Ale incest to není, jak je to možné?

Adoptovaný mladík se setkal s biologickou matkou a neovládl se. Proč mu teď hrozí vězení?

pez TN.cz
Reklama