Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 5. 2015
houpací stan

Revoluce v kempování: Stromový stan zaručí maximální pohodlí

Stromový stan - 12
Zdroj: facebook.com

Kempování je pro mnohé lidi noční můrou. Vlhký stan, nepříjemný hmyz a do zad vás permanentně tlačí větvička nebo kamínek, protože jste špatně prozkoumali terén. S tímto revolučním stanem už vás ale tyto nepříjemnosti trápit nebudou, naopak si budete připadat jako v ráji.

Stromový stan totiž spojuje pohodlí houpací sítě s bezpečím stanu a můžete ho navíc sdílet s větším počtem lidí. A věřte tomu, že nejen díky výšce, ve které budete stanovat, získáte na stanování úplně jiný pohled.

 

114

GALERIE: Stromový stan

Zdroj: facebook.com

Stromový stan - 14

Hodnocení:

 

Stan se jednoduše pomocí tří nebo více úchytů připevní k okolním stromům a je připraven k použití. Nemusí vás už zajímat, jestli na zemi náhodou není dolík, hrbolek, kamínek nebo jestli třeba není mokro. A co víc, nemusíte se ani starat o to, jestli se terén nějak nevhodně svažuje.

 

Ideální umístění stanu je 1,2 metrů nad zemí. V případě, že nechcete stan zavěšovat do výšek, není problém postavit ho jako klasický stan na zemi.

 

 

Samozřejmostí stanu je síť proti hmyzu a nepromokavá vnější plachta. A podle typu stanu je možné si k základní stavbě připevnit ještě další houpací sítě nebo třeba prostor pro zavazadla. Výrobci ale mysleli i na další vychytávky - třeba držák na nápoje nebo speciální solární osvětlení .

 

Tento revoluční vynález se prodává takřka po celém světě a k dostání je dokonce i v České republice. Pokud byste si chtěli stanování vychutnat z jiné perspektivy, zaplatíte si asi 23 tisíc korun. Univerzální příbytek vám ale vydrží a kempovat budete moci bez omezení.

 

mom TN.cz