Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.3. 2017 18:08
galerie čelní střet

Nepochopitelná nehoda. Řidič (†43) vyjel náhle proti kamionu

Zdroj: TV Nova

Úterní ráno na Hodonínsku skončilo tragicky pro řidiče (†43) osobního vozu, který čelně narazil do nákladního auta jedoucího v protisměru. K těžce zraněnému řidiči vyrazil vrtulník, muž ale na místě přes veškerou snahu záchranářů zemřel. Policisté komunikaci v místě nehody uzavřeli a nyní podivnou nehodu vyšetřují.

Policisté přijali hlášení o vážné dopravní nehodě v úterý v půl sedmé ráno. Na obchvatu Hodonína řidič osobního vozu Citroen jel od Břeclavi a na poměrně rovném úseku přejel do protisměru.

 

V tu chvíli ale v opačném směru projížděl nákladní vůz. Auta se čelně střetla, proti těžkému kolosu nemělo malé osobní auto sebemenší šanci. Řidič osobáku se při nehodě velmi vážně zranil.

 

"K těžce zraněnému řidiči osobáku přiletěl i vrtulník, ale přes veškerou poskytnutou péči na následky zranění zemřel. Řidiče nákladního vozidla odvezla sanitka na vyšetření do nemocnice, ale jeho stav by neměl být vážný. Silnice je z obou stran uzavřena a policisté nehodu a její příčiny vyšetřují," sdělil k případu policejní mluvčí Petr Zámečník.

 

Silnici I/55 policisté uzavřeli a nyní vyšetřují, jak přesně k nehodě došlo a proč řidič přejel do protisměru.

 

15

GALERIE: Vážná nehoda na Hodonínsku

Zdroj: Policie ČR

Smrtelná dopravní nehoda na Hodonínsku

Hodnocení:

 

Policisté apelují na řidiče, aby v době jarních prázdnin jezdili opatrně. "Jezděte opatrně, usedejte za volant odpočinutí, věnujte se řízení a předvídejte. Pamatujte hlavně na váš šťastný návrat a že se spěch nemusí vyplatit," doplnil Zámečník.

 

 

Podle něj se v Jihomoravském kraji jedná již o třetí tragickou nehodu v rozmezí pěti dnů. Ve dvou případech přejeli řidiči do protisměru, v tom posledním řidič uhořel.
 

klma TN.cz

Diskuze

14.3. | 17:02 optimas
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ti kamioňáci to je fakt děs. Už by s tím fakt měli něco dělat. kamioňák si jede ve svém pruhu a najednou mu z protisměru vjede do cesty magor v osobáku a rozfláká se o něj a ještě zemře. To je fak děs co oni dělají.
14.3. | 13:53 Superchlap Superžena
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Mozna si myslel ze je v anglii
14.3. | 11:12 Petr Kelenda
4
Náhlasit nevhodný komentář
Obyčejná sebevražda. Je zajímavé,že nepochopitelně do protisměru vjedou pouze papírová auta jako P206,Felicie,Berlingo... Oproti tomu Touareg nebo Volvo jsem ještě neviděl "náhle" vletět do protisměru.Každý ví,že v tak pevném autě by se sebevražda nemusela podařit. Takže,sebevražda.
Obchodní sdělení

Bohemia Apple