Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.9. 2017 23:07
Útok v Praze

Řidič autobusu se zastal cestující, mladík ho zmlátil berlemi

Zdroj: TV Nova

V péči pražských záchranářů skončil v úterý v poledne sedmačtyřicetiletý řidič městského autobusu. Ten se na zastávce Spořilov zastal cestující, která se hádala s osmadvacetiletým mladíkem. Agresor pak obrátil svou pozornost na řidiče a zbil ho francouzskými holemi.

Napadení potvrdil TN.cz mluvčí pražských policistů Jan Daněk. "V ulici Na Chodovci napadl muž francouzskými holemi řidiče městského autobusu . Předcházel tomu konflikt s jinou cestující, které se řidič zastal. Pak na něj muž holemi zaútočil," popsal Daněk incident.

 

17

GALERIE: Napadení řidiče autobusu na Spořilově

Zdroj: AKTU.cz

Napadení řidiče autobusu na Spořilově - 1

Hodnocení:

 

Řidiče linky 136 agresor zranil. Podle mluvčí pražských záchranářů Jany Poštové mu záchranku zavolali kolegové.

 

"Vysílali jsme záchranářskou posádku. Ta na místě ošetřila 47letého muže a s poraněnými horními končetinami a zraněním v obličeji a k dalšímu ošetření jej předala na chirurgii Thomyerovy nemocnice," řekla TN.cz Poštová.

 

 

Útočníka, podle policejního mluvčího muže ročník narození 1989, na místě zpacifikovali ostatní cestující a předali ho policejní hlídce, která jej převezla k dalšímu výslechu na místní oddělení policie.

 

Podle mluvčí pražského dopravního podniku Anety Řehková byl na místě provoz městských autobusů omezen přibližně jen na devět minut.
 

vbo TN.cz
Reklama