Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 11. 2017
Nehoda na Kladensku

Řidič dostal smyk, s autem narazil do stromu. Spolujezdec zemřel

Dopravní nehoda - náraz do stromu, Ilustrační foto
Zdroj: TN.cz
Ilustrační foto

Tragédií skončila jízda dvou mladíků v Brandýsku na Kladensku. Ve čtvrtek krátce po 18. hodině narazil řidič autem do stromu, spolujezdec zemřel. Řidič vyvázl z nehody s lehkým zraněním.

Auto se dvěma cestujícími narazilo do stromu ve Švermovské ulici v Brandýsku na Kladensku. Řidič zřejmě dostal na kluzké silnici smyk, do stromu narazil boční částí vozu. Stalo se tak ve čtvrtek po šesté hodině večer.

 

Na místo neštěstí vyrazili záchranáři, policisté i hasiči. Ti museli z vozu vyprostit dvacetiletého spolujezdce, u kterého mohl lékař už jen konstatovat smrt. Jednadvacetiletý řidič utrpěl lehčí zranění, záchranáři ho letecky přepravili do nemocnice.

 

Podle informací TV Nova dorazila k nehodě i rodina zemřelého mladíka. Otec se údajně začal hádat s řidičem, který podle něj náraz zavinil. K dispozici proto byla i psycholožka, která muže uklidňovala.

 

 

Nehodou se v současnosti zabývají kriminalisté, kteří zjišťují další podrobnosti. Okolnosti a příčinu srážky zjišťují ve spolupráci s kladenskými dopravními policisty, píše portál Týdeník policie.

epa TN.cz
Reklama