Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.10. 2017 13:41
Výsledky pitvy

Řidič měl v krvi alkohol! Kvůli němu zemřela maminka dvou dětí

Smrtelná nehoda u Velvar
Zdroj: AKTU.cz

Řidič, který před dvěma týdny u Nelahozevsi na Mělnicku nejspíš zavinil tragickou nehodu, při které zemřela mladá žena a vážně se zranily dvě malé děti, byl opilý.

Alkohol v šoférově krvi prokázal až toxikologický rozbor. Řidič totiž krátce po nehodě zemřel v nemocnici. Jak informovala policejní mluvčí Markéta Johnová, analýza ukázala hodnotu přes jedno promile alkoholu v krvi.


"Mladší z dětí zraněných při této nehodě i nadále zůstává v péči našich lékařů, více informací k jeho zdravotnímu stavu nebudeme poskytovat," řekl TN.cz mluvčí Thomayerovy nemocnice Ondřej Macura.


Podle informací TN.cz už ovšem ani ne roční kojenec neleží na jednotcce intenzivní péče. Jeho stav se zlepšil a byl proto přemístěn na běžný pokoj.


Stejně tak se zlepšuje stav staršího z dětí, tříleté holčičky. Ta už byla dokonce z motolské nemocnice propuštěna do domácího ošetřování 


Auta se na silnici mezi Nelahozevsí a Velvary srazila v úterý 3. října odpoledne. Zatím vše nasvědčuje tomu, že nehodu zavinil právě řidič superbu, u nějž nyní posmrtná analýza prokázala alkohol.Superb totiž předjížděl na plné čáře, šofér ovšem manévr nezvládl a čelně se srazil s Kiou Ceed. V té cestovala jednatřicetiletá žena se dvěma malými dětmi.


Děti při nárazu utrpěly vážná zranění, stejně jako řidič superbu, který jim později v nemocnici podlehl. Jednatřicetiletá řidička zemřela na místě. 


Pusťe si reportáž:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zarážející důvody, kvůli kterým bourají MLADÍ ŘIDIČI! Z těchto statistik běhá mráz po zádech
Jste nebezpečná řidička? OTESTUJTE SE

pez, osp TN.cz