Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.8. 2017 07:40
nehoda ve Frýdlantu

Řidič na pumpě vážně zranil hned tři chodce! Jeden bojoval o život

Čerpací stanice
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Hned tři vážně zraněné lidé skončili v nemocnici poté, co je srazilo auto na čerpací stanici ve Frýdlantu nad Ostravicí. Jeden z chodců byl převezen v kritickém stavu a skončil v umělém spánku. Jaký je jeho zdravotní stav nyní, den po nehodě, není jasné.

Jednoho muže v kritickém stavu a další dva lidi s vážnými zraněními převezli moravskoslezští záchranáři do nemocnice ve středu odpoledne - a to poté, co je na čerpací stanici ve Frýdlantu nad Ostravicí srazilo auto.

 

"V areálu benzínové čerpací stanice došlo ke střetu chodců s automobilem. K zásahu byly vyslány pozemní posádky ze dvou stanovišť a vrtulník LZS," informoval mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

 

Jeden z mužů ve věku 54 let byl ošetřen s vážným poraněním hlavy, další (o 16 let mladší) člověk měl kromě úrazu hlavy i zraněnou ruku. Poslední muž na tom byl zdravotně podstatně hůř.

 

 

"Pacient neznámé totožnosti utrpěl život ohrožující zranění hrudníku a břicha. Musel být uveden do umělého spánku a připojen k přístrojem řízené ventilaci," dodal Humpl s tím, že byl transportován na urgentní příjem ostravské fakultní nemocnice.

 

Jeho současný zdravotní stav není známý a není jasné ani to, co přesně se na místě stalo. Další informace pro vás zjišťujeme.

lud TN.cz