Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.2. 2018 18:10
Nehoda v Nýřanech

Řidička nedala přednost, srazila se se záchrankou! Dva zranění

Zdroj: TV Nova

V Nýřanech na Plzeňsku se v pondělí dopoledne srazilo auto záchranářů s jiným vozem. Dva lidé utrpěli středně těžká zranění. Podle prvotních informací nedala řidička osobáku přednost zdravotníkům.

Nehoda se stala na křižovatce Benešovy třídy s Havířskou ulicí krátce před desátou hodinou. Podle informací TV Nova řidička osobního auta ignorovala značku STOP a srazila se se záchranářským autem, které jelo po hlavní silnici.

 

"Řidička ročník 1965 jela v osobním voze značky Ford Focus a zřejmě nedala přednost zdravotníkům v autě značky Škoda Octavia, jedoucí od Plzně na Heřmanovu Huť," potvrdila policejní mluvčí Pavla Burešová.

 

14

GALERIE: Nehoda záchranářů v Nýřanech

Zdroj: TV Nova

Nehoda záchranářů v Nýřanech

Hodnocení:

 

Náraz odhodil vůz záchranářů do sloupu, i druhé auto skončilo mimo komunikaci. Ujelo asi deset metrů, než přerazilo strom a konečně zastavilo. Při nehodě utrpěly středně těžké zranění lékařka a řidička auta.

 

 

Přesnou příčinu srážky budou policisté vyšetřovat. Podle svědků měli záchranáři zapnuté majáky, a tak není jasné, jak mohla řidička auto přehlédnout. "Dechová zkouška na alkohol byla u obou řidičů negativní," dodala Burešová. Silnice už je průjezdná.

epa TN.cz
Reklama