Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 5. 2017
tragédie na silnici

Řidič nepochopitelně strhl řízení do protisměru. Tam smetl cyklistu

Smrtelná nehoda u Čelákovic, při které zahynuli dva cyklisté - 5
Zdroj: TN.cz
Ilustrační foto

K vážné dopravní nehodě vyjížděli záchranáři v pondělí večer na Chrudimsku. Mezi Třemošnicí a Běstvinou řidič osobního auta srazil cyklistu. Ten v důsledku vážných zranění zemřel.

Telefony na dispečinku záchranářů i hasičů se rozezněly o půl sedmé večer. Místem zásahu byla silnice třetí třídy mezi Běstvinou a Třemošnicí. "Zasahovali jsme u střetu osobního automobilu a cyklisty," uvedl mluvčí hasičů Michal Karlík.

 

Na vině je podle policie 23letý řidič Octavie. Pod vlivem alkoholu nebo drog nebyl, přesto naprosto nepochopitelně nasměroval svůj vůz do protisměru, kde srazil cyklistu. Svědci nehody okamžitě zavolali záchranáře a sami se snažili udržet 28letého muže při životě.

 

"Lékaři se snažili muže oživit, na místě zasahoval i vrtulník. Následkům zranění bohužel podlehl," řekla policejní mluvčí Hana Kaizarová.

 

 

Policisté se snaží zjistit, co bylo důvodem nepředvídatelného manévru mladého řidiče. Oslnění sluncem to pravděpodobně nebylo. Zatím ho policisté ze žádného trestného činu neobvinili.

mom/Filip Pultar TN.cz

Diskuze

16.5. | 11:14 Petr Kelenda
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jenže ty kuundy mají taky Octavie,tak je nechávaj na pokoji.Když jsem se ptal fízla proč se nezaměřují na Octavie,když nejvíce porušují pravidla a odpověděl,že Policie má taky Octavie a tudíž Octavie je nejlepší auto a řidiči Octavií nejlepší řidiči.Prostě u policie jsou jenom dementi!
16.5. | 11:00 bogorovnyj
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jo to je přesně ono. Hlavně že ty kuundy pořádají likvidační hony na pumpučkáře co si daj tři piva cestou někde v hospodě. Je to na palici.
16.5. | 10:21 Petr Kelenda
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud vidím jet Octavii,potom zvýším pozornost na 120 %. Ano,ostatní řidiče ohrožují především řidiče Octavií.O ostatních značkách aut ani člověk neví,protože jezdí slušně.