Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 6. 2018
To je umělec

Řidič nezabrzdil auto. Našel ho pod parkovištěm na střeše

Nehoda v Kolíně
Zdroj: TN.cz
Nehoda v Kolíně

Kuriózní nehodu vyšetřovali kolínští policisté. Řidič stříbrného citroenu udělal na parkovišti u nádraží neskutečnou chybu. Po zaparkování nezatáhl ruční brzdu a ani nezařadil rychlost. Jeho auto sjelo z parkoviště, převrátilo se na střechu a opřelo se o další auta. Kromě škody bude muset řidič zaplatit i pokutu.

Netradiční oznámení přijali nejprve kolínští strážníci. "Občan nám přišel na služebnu oznámit, že u obchodního centra je auto na střeše," prozradila TN.cz mluvčí kolínských strážníků Helena Honkiszová.

 

Hlídka, která na místo vyrazila, zjistila, že se neobvyklé oznámení zakládá na pravdě. U nádraží skutečně našli stříbrný citroen, který sjel z vyvýšeného parkoviště a obrátil se na střechu.

 

Nehoda v Kolíně - 2
Zdroj: TN.cz Auto na střeše si fotili kolemjdoucí

 

"Místo jsme zajistili, obehnali páskami a protože je to dopravní nehoda, předali jsme celou věc Policii ČR," dodala Honkiszová.

 

"K nehodě došlo v ulici Rorejcova. Řidič zaparkoval na parkovišti a vůz dostatečně nezajistil proti rozjetí. Auto se rozjelo, spadlo ze zídky z výšky asi 160 centimetrů," popsala nehodu mluvčí kolínských policistů Martina Fejfarová.

 

 

 

Po pádu se stříbrný citroen opřel ještě o další dvě vozidla. Naštěstí se při nehodě nikdo nezranil. "Na zídce a vozidlech byla škoda vyčíslena na 30 tisíc korun," dodala Fejfarová. Řidič od policistů navíc dostal pokutu v řádu stokorun. Alkohol vyloučila dechová zkouška.
 

vbo TN.cz
Reklama