Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.9. 2017 17:56
galerie Páteční nehody

Řidič Octavie přejel do protisměru, kde jel kamion! Neměl šanci přežít

Zdroj: TV Nova

Život 41letého muže v pátek ráno vyhasl při srážce osobního auta s kamionem u Starého Města blízko Uherského Hradiště. Tragická nehoda uzavřela dopravu na několik hodin. V Berouně srazilo auto dítě školního věku.

Nehoda u Starého Města se stala krátce před rozedněním na silnici číslo 55, tedy na hlavním tahu z Břeclavi do Přerova. V obou vozidlech cestovali jen jejich řidiči.

 

Šofér Škody Octavia jel ve směru od Napajedel na Staré Město. Na přehledném úseku zřejmě vyjel do protisměru, kde se čelně střetl s projíždějícím kamionem. Podle informací TV Nova nikoho nepředjížděl a ani nebrzdil.

 

 

14

GALERIE: Tragická nehoda u Uherského Hradiště

Zdroj: HZS Zlínského kraje

Tragická nehoda u Uherského Hradiště - 1

Hodnocení:

 

Tachometr osobního auta se zasekl těsně pod devadesátkou. Z auta zbyl vrak, jeho řidič neměl mnoho šancí na přežití. Lékař, který byl na místě neštěstí během několika minut, už muži nemohl pomoct. Tělo ze zdemolovaného auta vyprostili až hasiči.

 

"U řidiče kamionu byla provedena dechová zkouška, která vyšla negativně. Zda byl pod vlivem alkoholu řidič osobního vozidla, prokáže až nařízená pitva," doplnila policejní mluvčí Milena Šabatová.

 

 

Další neštěstí se stalo v Berouně krátce před 13. hodinou. Dítě předškolního věku srazilo na přechodu v Tyršově ulici auto. "Utrpělo středně těžké zranění dolní končetiny. Záchranáři ho pozemně přepravili do nemocnice Motol," uvedla mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

 

17

GALERIE: Sražené dítě v Berouně

Zdroj: AKTU.cz

Sražené dítě v Berouně - 1

Hodnocení:


Podívejte se na záběry z místa:

epa tn.cz / TV Nova