Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 5. 2017
video náhlý kolaps

Řidič odtahovky omdlel za jízdy a způsobil nehodu! 2 ženy se zranily

Zdroj: AKTU.cz

Za volantem vozu odtahové služby v úterý odpoledne zkolaboval v pražských Strašnicích řidič. Naboural nejméně tři auta, která měl před sebou, pak vjel na tramvajový pás. Skončil v nemocnici, příčinu nehody vyšetřují policisté. Při nehodě se lehce zranily i dvě ženy.

Na křižovatce ulic Dřevčická a Černokostelecká se v úterý stala vážná dopravní nehoda. Řidič odtahové služby náhle zkolaboval za jízdy a naboural nejméně tři osobní auta. Nakonec vjel s vozem přímo na tramvajový pás.

 

Příčinu nehody nyní vyšetřují policisté, podle záchranářů je dost možné, že muž měl za jízdy zástavu srdce. Na místě ho okamžitě začali resuscitovat svědci nehody.

 

 

"První posádka záchranářů byla na místě za minutu od přijetí oznámení. Po krátké chvíli se záchranářům podařilo u muže obnovit srdeční činnost," uvedla mluvčí záchranářů Jana Poštová.

 

"Jednu vážně zraněnou osobu pomáhali hasiči transportovat do vozidla záchranné služby, poté zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny," dodal mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Při nehodě se lehce zranily ještě dvě ženy.

lud TN.cz