Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.5. 2017 16:43
Dopravní nehoda

Řidič vjel tramvaji pod kola, skončil v nemocnici. FOTKY

Nehoda automobilu s tramvají v Praze - 1
Zdroj: TN.cz

Ke kuriózní nehodě vyráželi ve středu po poledni všechny složky integrovaného záchranného systému. Řidič modré fabie se v Praze srazil s projíždějící tramvají. Ta ho napasovala na zábradlí. Šofér skončil v péči záchranářů, kteří jej převezli do nemocnice.

"Oznámení o dopravní nehodě jsme přijali ve 13:13. Vozidlo by mělo být zapasované v zábradlí. Na místě jsou dopravní policisté a zjišťují příčiny dopravní nehody," řekl po 14. hodině TN.cz mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Reklama

 

Informace o tom, jak se nehoda stala a jestli řidič před cestou pil alkohol, Daněk neměl.

 

Řidič fabie se při nehodě lehce zranil. TN.cz to potvrdila mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová. "Okolo 13. hodiny jsme přijali od náhodného kolemjdoucího tísňovou výzvu, kdy se mělo jednat o nehodu osobního vozidla a tramvaje," řekla TN.cz mluvčí záchranky.

 

16

GALERIE: Nehoda automobilu s tramvají v Praze

Zdroj: TN.cz

Nehoda automobilu s tramvají v Praze - 1

Hodnocení:

 

"Na místo byla vyslána posádka, která ošetřila čtyřiašedesátiletého muže se zraněním ruky. Následně jej převezla do nemocnice k dalšímu ošetření," dodala mluvčí záchranky Poštová.

 

Vůz, který byl zapasovaný mezi zábradlí a tramvaj, vyprostili hasiči z pražské centrální stanice. Mluvčí hasičů Martin Kavka uvedl, že se při nehodě zranili dva lidé.

 

 

"Událost byla ohlášena pražským hasičům ve 13:19 hodin s nutností vyproštění osob. To se nakonec nepotvrdilo a dvě zraněné osoby z osobního vozu opustily automobil bez pomoci hasičů. Jednotka zajistila místo nehody a spolu s hasiči HZS DPP zprovoznila komunikaci," řekl Kavka.

 

Podle stránek pražského dopravního podniku byl v místě nehody omezen provoz tramvajových linek 9 a 26 přibližně na půl hodiny. Obnoven byl v 13:41.

 

vbo TN.cz
Reklama