Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 11. 2017
Útok v Trutnově

Řidiče autobusu napadli kvůli jízdence! Musel do nemocnice

Autobusy - ilustrační foto - 8
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto

Řidiče autobusu v Trutnově napadl neznámý muž, sanitka ho odvezla do nemocnice. Podle svědků šlo o Roma, který se s šoférem nepohodl kvůli jízdnému. Policie případ vyšetřuje a vyslýchá tři podezřelé.

"Událost na tísňovou linku policie oznámila žena, která uvedla, že řidiče autobusu na náměstí Republiky napadli Romové. Mělo se tak stát krátce před jedenáctou hodinou dopoledne," uvedla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

 

Na místo vyrazili strážníci městské policie a záchranáři, kteří napadeného řidiče převezli do nemocnice na vyšetření. Dopravní společnost za něj musela najít náhradu.

 

 

Policisté případ začali vyšetřovat a teprve zjišťují další podrobnosti. "Prozatím policie událost vyšetřuje jako přečin výtržnictví. Probíhají výslechy tří podezřelých mužů," doplnila Pižlová.

 

Řidič měl policistům podle portálu deník.cz sdělit, že se nejdříve nepohodl se třemi Romkami, které chtěly cestovat bez jízdenky. Když je řidič do autobusu nechtěl pustit, měly zavolat "posilu". K těmto spekulacím se policie nechtěla vyjádřit.

epa TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama