Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 10. 2017
kuriózní srážka prokopla mu helmu

Řidiči motorky skočila na hlavu laň, způsobila vážnou nehodu!

Nehoda motorkáře
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com
Ilustrační foto

Naprosto ojedinělou srážku s lesní zvěří vyšetřují berounští dopravní policisté. Řidiči motorky skočila nedaleko obce Broumy za jízdy na hlavu laň a pak proskočila mezi ním a jeho spolujezdkyní. Způsobila tak nehodu, při které se oba zranili.

Incident se odehrál už v neděli, na nehodu ale dlouho nezapomene nejen poraněná dvojice ale ani berounští policisté, kteří incident hodnotí jako opravdu kuriózní.

 

Muž a žena zrovna jeli na motorce po silnici třetí třídy ve směru od obce Broumy na Březovou, když jim cestu zkřížilo zvíře. "Na přímém úseku uvedené komunikace náhle z pravé strany komunikace ve směru jízdy motocyklu vyskočila laň, která skočila na hlavu řidiče a dále proskočila mezi řidičem a spolujezdkyní," sdělila mluvčí policie Marcela Pučelíková.

 

 

Náraz byl velmi silný. Motorka spadla na silnici a sunula se dál po silnici. Zranil se řidič i jeho spolujezdkyně. Laň dokonce prokopla u helmy řidiče plexisklo a muži poranila oko.

 

"Po ošetření na místě dopravní nehody byli oba zranění převezeni vozidlem RLP do nemocnice. Laň z místa dopravní nehody utekla," dodala Pučelíková. Na místě dopravní nehody u řidiče policisté provedli zkoušku na alkohol, výsledek byl negativní.

lud TN.cz