Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.10. 2017 13:31
drsná potyčka

Řidiči vadilo, že mladík v autobusu pije. Muž mu vykloubil rameno!

Zdroj: TV Nova

Brněnští policisté hledají mladíka, který zranil řidiče autobusu hromadné dopravy. Ten útočníka vykázal z autobusu poté, co do něj nastoupil s otevřeným nápojem v plechovce. Mladíkovi se to nelíbilo a na řidiče zaútočil. Při potyčce vypadli z vozu a řidič má vykloubené rameno. Útočník poté utekl.

Útok se stal v autobuse číslo 67 u nákupního centra v Králově Poli. Řidič přijel na zastávku a všiml si mladého muže, který do autobusu nastoupil s nápojem v plechovce. Řidič ho upozornil, že nemůže jet s otevřeným pitím. Mladík začal řidiči nadávat a muž za volantem po něm chtěl platnou jízdenku.

 

"Mladík do řidiče začal strkat a fyzicky ho napadat, došlo k potyčce, při které dvojice vypadla z autobusu. Řidič utrpěl zranění a vykloubil si rameno," popsala policejní mluvčí Andrea Cejnková.

 

Muž pak z místa konfliktu utekl. Po chvíli se však k autobusu vrátil a začal si natáčet řidiče, který si přivolával pomoc. Pak zmizel a teď po něm pátrá policie. Je mu asi 25 let, má krátké tmavé vlasy a protáhlý obličej.

 

 

"V době incidentu na sobě měl mikinu tmavé barvy s nápisem New York 86, modré rifle a batoh tmavé barvy," dodala mluvčí. Svědci incidentu, kteří by mladíka poznali, mohou kontaktovat policii na lince 158.

mom/Ondřej Požár TN.cz

Diskuze

11.10. | 20:56 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak v Cesku uz Demokratura pokrocila tak daleko ze zakazuje pit v autobusu? Este ze kluka nehledaj kvuli moznemu znasilneni, kdyz vercajk mel u sebe a nehodlal ho odlozit!
11.10. | 20:19 kammil1203
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ten řidič byl takový nekňuba, že si s tím zeschlým zhůleným fet'ákem neuměl poradit? To nechápu, když ten primitiv byl rád, že ho ty slabé nohy unesou!! A proč není diskuze pod tím brutálním útokem v Lounech? Ten útočník je mo.goš? Asi ano, když zas tady chrání to protěžované etnikum!!!! Hnus!
11.10. | 13:11 skeptikus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
..bůh ví, jak to doopravdy bylo a kdo koho začal napadat..
11.10. | 12:48 markyresin
8
Náhlasit nevhodný komentář
Dalsi deb*l.A zase v Brne.By tam ty mladi potrebovali pres drzku aby se trochu vzpamatovali.Behem mesice je to tam uz nekolikaty pripad