Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.10. 2017 13:31
drsná potyčka

Řidiči vadilo, že mladík v autobusu pije. Muž mu vykloubil rameno!

Zdroj: TV Nova

Brněnští policisté hledají mladíka, který zranil řidiče autobusu hromadné dopravy. Ten útočníka vykázal z autobusu poté, co do něj nastoupil s otevřeným nápojem v plechovce. Mladíkovi se to nelíbilo a na řidiče zaútočil. Při potyčce vypadli z vozu a řidič má vykloubené rameno. Útočník poté utekl.

Útok se stal v autobuse číslo 67 u nákupního centra v Králově Poli. Řidič přijel na zastávku a všiml si mladého muže, který do autobusu nastoupil s nápojem v plechovce. Řidič ho upozornil, že nemůže jet s otevřeným pitím. Mladík začal řidiči nadávat a muž za volantem po něm chtěl platnou jízdenku.

 

"Mladík do řidiče začal strkat a fyzicky ho napadat, došlo k potyčce, při které dvojice vypadla z autobusu. Řidič utrpěl zranění a vykloubil si rameno," popsala policejní mluvčí Andrea Cejnková.

 

Muž pak z místa konfliktu utekl. Po chvíli se však k autobusu vrátil a začal si natáčet řidiče, který si přivolával pomoc. Pak zmizel a teď po něm pátrá policie. Je mu asi 25 let, má krátké tmavé vlasy a protáhlý obličej.

 

 

"V době incidentu na sobě měl mikinu tmavé barvy s nápisem New York 86, modré rifle a batoh tmavé barvy," dodala mluvčí. Svědci incidentu, kteří by mladíka poznali, mohou kontaktovat policii na lince 158.

mom/Ondřej Požár TN.cz