Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.2. 2016 13:20
Tragická nehoda

Řidička (18) ztratila kontrolu nad vozem, dívka a chlapec zahynuli

Zdroj: TV Nova

Tragédií skončila cesta tří mladých lidí po silnici od Bludova na Šumperk. Na nebezpečném místě, tzv. Bludovském kopci, ztratila mladá řidička vozu Volkswagen Passat kontrolu nad vozem, dostala smyk a její vozidlo se srazilo s protijedoucí dodávkou. Při nehodě zahynuli devatenáctiletý chlapec a stejně stará dívka.

"Osmnáctiletá řidička ze Šumperska jela s osobním motorovým vozidlem VW Passat ve směru od Bludova na Šumperk. Po projetí mírné levotočivé zatáčky dostala smyk, ve kterém přejela do protisměru. Zde se její vozidlo pravým bokem střetlo s přední částí protijedoucího vozidla značky Ford Transit," popsala pro deník Právo nehodu policejní mluvčí Marie Šafářová.

 

Nehoda se stala po půl osmé večer. Na místo hned vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému. "Hasiči ihned po svém příjezdu zahájili vyproštění uvězněných osob a v následujícím čase asistovali při záchraně lidských životů lékařské pomoci Zdravotnické záchranné služby," uvedl mluvčí olomouckých hasičů Zdeněk Hošák.

 

"Bohužel při dopravní nehodě došlo ke dvěma smrtelným zraněním. Další zranění byli poté transportováni k následné péči do nemocnice v Šumperku," dodal mluvčí Hošák.

 

15

GALERIE: Nehoda Bludovský kopec

Zdroj: pozary.cz

Nehoda Bludovský kopec - 1

Hodnocení:


Při nehodě zahynuli dva kamarádi řidičky passatu, devatenáctiletý chlapec a stejně stará dívka. Řidička a dva muži z dodávky utrpěli jen lehčí zranění. Dechová zkouška u řidičky passatu i u šoféra fordu vyloučila požití alkoholu.

 

Znáte řidičku nebo mrtvé účastníky nehody? Ozvěte se nám na mail zpravy@nova.cz nebo na telefonní číslo 606 09 09 09. Děkujeme.

 

 

Na stejné komunikaci došlo přitom k vážné nehodě už ve středu ráno. Jen o pět kilometrů západně od místa tragické srážky se ráno srazily dva osobní vozy s dvěma náklaďáky. Pro těžce zraněného z jednoho vozidla musel letět vrtulník.
 

Reportáž o ranní nehodě u Vyšehoří:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jste nebezpečná řidička? OTESTUJTE SE
TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?
Volant auta špinavější a zdraví škodlivější než veřejné toalety
Cestujete stopem? Tak to dělejte bezpečně

KONEC LEGRACE. Zemřel nejvtipnější herec z legendární Policejní akademie

TAJEMSTVÍ 11. ZÁŘÍ ODHALENO! Co přimělo teroristy k jednomu z nejhorších útoků v historii?

vbo TN.cz