Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.5. 2017 17:31
Smutné následky

Robinson jako pohřebiště vztahů: S partnery se rozešlo šest hráčů!

Robinsonův ostrov - Týmy - 1
Zdroj: Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý
Komu kvůli soutěži nevydržel vztah?

O vítězi Robinsonova ostrova už je rozhodnuto. Nejen pro něj byl ale pobyt v extrémních podmínkách náročný. Soutěžící trpěli fyzicky i psychicky, poznamenalo to také jejich vztahy. Úplně Ostrov zničil vztah šesti z nich.

Kačka, Tereza, Míla, Nika, Martin a Jakub. Těm všem nevydržel vztah, který měli před odletem na Robinsonův ostrov. Zatímco někteří soutěžící dokonce svým polovičkám po návratu řekli "ano", vztah této šestice nepřežil.


Kačka

Benjamínek soutěže Kačka rozchod přiznala už v rozhovoru, který pro TV Nova natáčela v září. "Před odjezdem jsem přítele tak měla-neměla, bylo to komplikovaný, to byl taky jeden z důvodů, proč jsem odjela. Teď už spolu nejsme," řekla blondýnka, s příčinou se ale nesvěřila.

 

Tereza

Policistka Tereza se do paměti diváků zapsala hlavně tím, že vyzradila ostatním hráčům Ostrov vyloučení. Ani jí vztah nevydržel, přestože ještě v soutěži říkala, že jsou spolu sice krátce, doufá však v pokračování. "Přítele bohužel nemám, jelikož náš vztah nepřežil ostrov," prozradila Tereza na chatu se čtenáři TN.cz.

 

 

Míla

Nejvíce se o svém bývalém vztahu rozpovídal silák Míla, který v show přítelkyni ujišťoval o svých citech. "Když jsem skončil na Ostrově, bylo ještě všechno v pořádku, volali jsme si, já jsem jí řekl, že ji miluju, ale po návratu domů jsem zjistil, že už to vůbec není jako dřív," popsal Miloš.

 

Jako důvod rozchodu označil sám sebe a to, jak se v Robinsonovi změnil. "Hodně věcí jsem si uvědomil, už jsme si nerozuměli, neviděl jsem ji jako partnera, nebyli jsme tak silní jako dřív. Věděl jsem, že mě milovala, ale já už jsem to tak po návratu necítil," dodal Míla.

 

Nika

Rozchodová epidemie se nevyhnula ani finálové pětce. Vztah ztroskotal hned třem z nich - mezi nimi i Nikole. Ta všechno přiznala v příspěvku na facebooku, zveřejnila svůj vzkaz pro svého "tehdejšího přítele". Na video se můžete podívat zde. Teď už má ale holohlavá kráska nového partnera a je s ním daleko šťastnější.

 

 

Martin

Největší vtipálek soutěže se k rozchodu s přítelkyní přiznal v jednom díle pořadu Jak to vidí Robinsoni. Z Ostrova poslal své Týně dojemný vzkaz a ona mu to oplatila. Vypadalo to na idylický vztah, ještě v září Martin tvrdil, že je s partnerkou šťastný.

 

Po několika měsících ale bylo všechno jinak. "Rozešli jsme se s přítelkyní a musel jsem se odstěhovat. Proto jsem taky začal bydlet s Markem," přiznal Martin v rozhovoru. Jak to v takovém "robinsoním" bytě vypadá? Dozvíte se zde.

 

Jakub

Jakubovi vztah skřípal už před Robinsonem a po návratu se vše vrátilo do starých kolejí. Kuba ještě několik měsíců doufal, že se jeho vztah s manželkou Májou zlepší, nakonec ale přiznal, že se rozvádí. "Mája s tchyní zasedla a já jsem šel," popsal Jakub s nadsázkou. Více čtěte zde.

 

 

Naopak Radovan se po návratu konečně rozvedl s ženou, s níž už dlouho nežil, a vzal si svou vyvolenou. Vdala se i Lucie, která se s partnerem seznámila až po návratu. Hodně Robinson pomohl Ivetě, která se jako vdova odmítala s kýmkoliv zaplést. Teď má ale konečně vztah, v němž je šťastná.

 

Zbytek Robinsonů vesměs zůstala se svými tehdejšími partnery a ti, kteří nikoho neměli, si přítele nebo přítelkyni našli. Sama nebo v zatím rýsujícím se vztahu je stále Petra, Zdeněk a Terka.

 

Chcete zažít podmínky Robinsonova ostrova na vlastní kůži? Přihlaste se! Formulář najdete zde. Poslední díly jsou ke zhlédnutí na NovaPlus, na všechny epizody se podívejte na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:

PRVNÍ ČESKÝ ROBINSON: Co má v plánu s výhrou? Tomu neuvěříte!

JAK TO VIDÍ ROBINSONI? Zcela jasně! Toto jsou důvody proč vyhrál právě Marek!

NESKUTEČNÉ: Iveta z Ostrova se proměnila v obrovskou kočku! Našla si novou lásku a změnila život

epa TN.cz