Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 2. 2017
drsná reality show

Robinsoni na pokraji sil uvařili šílený vývar! Vy byste to jedli? VIDEO

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer se můžete těšit na další díl nejdrsnější české reality show Robinsonův ostrov. A nebude to díl pro citlivé povahy, Robinsoni totiž udělají cokoli, aby se alespoň trochu najedli.

Čím déle jsou soutěžící na pustém ostrově, tím nižší nároky na jídlo mají. Není tedy divu, že vezmou zavděk i tím, z čeho by se jim normálně zvedal žaludek. Přesvědčíte se o tom už v pondělí večer!

 

Soutěžící na Robinsonově ostrově dostali tajný vzkaz v dřevěné bedně, ve které se ukrývala také krysa! Pro hladem zbídačený kmen je taková krysa příležitostí k mimořádné hostině.

 

 

Nikdo ale nečekal, že krysa uteče a bude se muset zapojit David se svou dřevěnou harpunou. Hlodavce se nakonec podařilo ulovit, a soutěžící tak čekal vydatný vývar. Jak to celé probíhalo, se můžete podívat ve videu.

 

Robinsonův ostrov pokračuje už dnes večer ve 21:15 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

mom TN.cz

Diskuze

7.2. | 09:34 oldřiška zápalková
-1
Náhlasit nevhodný komentář
jsou to prasata krysu měli pustit, jak se může tak člověk snížit k tomu jíst krysu když má hlad, který se dá vyřešit jinak, místo toho válení na pláži se mají o potravu postarat v džungli
6.2. | 22:15 undatra
-2
Náhlasit nevhodný komentář
ANO jedl bych i uvařené kuře z Vodňan ,i s ptačí chřipkou .
6.2. | 17:08 Benito Juarez
3
Náhlasit nevhodný komentář
Nedívám se.Neznám to. Ten chlap s těma kozama by měl použít podprsenku či náprsenku(minimálně ze zdravotních důvodů. Je pravda, že to nemohu ani vidět ☺).
6.2. | 15:38 optimas
2
Náhlasit nevhodný komentář
Na takovou 3,14čovinu se někdo dívá???