Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 2. 2018
robinsonův ostrov

Robinsoni vyřadí na radě prvního hráče. Víme, kdo určitě zůstane!

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Robinsonův ostrov. Soutěžící ze svého středu poprvé vyloučí jednoho hráče na kmenové radě. Kdo z kmene Kalinga si vytáhne Černého Petra?

Okamžik pravdy je tady! Soutěžící z kmene Kalinga čeká dnes večer první kmenová rada a je to i vůbec první kmenová rada druhé řady reality show Robinsonův ostrov. Hráči tak ze svého středu vyřadí prvního člena.

 

"Když si něco naplánujeme, tak za pikosekundu je to jinak. Jsem z toho vyjevená i zmatená. Rozhovorů na téma kmenová rada probíhalo na ostrově opravdu hodně," říká vegetariánka Janina.

 

19

GALERIE: První kmenová rada dnes večer! Kdo vypadne z Robinsonova ostrova?

Zdroj: TV Nova

První kmenová rada dnes večer! Kdo vypadne z Robinsonova ostrova? - 1

Hodnocení:

 

Ragbistka Katka to vidí stejně. "Dnes nemůže být klidný nikdo. Nejsem v bezpečí. Po této kmenové radě uvidíme, jestli drží holky při sobě, kluci při sobě, nebo jestli je to celé namíchané. Jsem sama dost zvědavá, jak to dopadne," říká Katka.

 

 

Jediný, kdo se může cítit bezpečně, je šedesátiletý farmář Bizon, který má imunitu, a nikdo tak pro něj hlasovat nemůže. 

 

Kdo jako první opustí Robinsonův ostrov? Radim, Katka, Karel, Martina, Jenda, Nikol, Káťa nebo Janina? Robinsonův ostrov pokračuje už dnes ve 21:40 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Reklama