Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 11. 2017
drsná reality show

Robinsonka Petra v slzách: Kvůli ovcím si úplně promočila kalhotky

Zdroj: TV Markíza

Účastníce úspěšné reality show Robinsonův ostrov zkouší štěstí i v zahraničí. Petra Palusková se před několika týdny zapojila do drsného pořadu Farma na televizi Markíza. A lehké to tam rozhodně nemá.

Petra si hodně vytrpěla už na opuštěném ostrově, farma je pro ni ale snad ještě větší oříšek. Na ostrově totiž alespoň bylo teplo. Snahu při práci jí sice nelze upřít, ale na podmínky drsné reality show se připravila hodně špatně, píší tvnoviny.sk.

 

Nejenže si nezabalila ani gumáky, ale má s sebou jen minimum teplého oblečení. V chladném počasí proto trpí a většinu věcí si musí půjčovat. Když se od farmáře týdne dozvěděla, že má jít pást ovce, téměř zkolabovala.

 

Pak se začala vymlouvat, že je nemocná. Když to nepomohlo, Petra přede všemi avizovala, že když bude pást v takovém počasí, bude na všechny zlá a nevrlá, protože zimu a vlhko nenávidí.

 

 

"Minule jsem měla i gumáky, ale i tak jsem přišla úplně mokrá - i kalhotky a ponožky," postěžovala si ostatním farmářům. Ani to jí ale nepomohlo, takže se musela co nejlépe obléknout a vyrazit do terénu. Na její reakci se podívejte ve videu!

mom TN.cz
Reklama