Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.2. 2016 15:47
hrůzostrašné video

Roční Helenka vypadla z okna v druhém patře. Pak se stal zázrak!

Zdroj: YouTube.com

Stačila chvilka nepozornosti a málem to skončilo tragédií. Malá holčička vypadla z okna a skončila na tvrdém chodníku. Hrůzostrašná podívaná měla naštěstí dobrý konec.

Teprve čtrnáctiměsíční holčička Helena Beatrice Nascimentová z Brazílie měla štěstí v neštěstí. Vypadla z okna bytu v druhém patře. Hrozivý pád natočila průmyslová kamera, informoval Daily Mail.

 

Z výšky několika metrů dopadla dívenka na tvrdý chodník jako hadrová panenka a vypadalo to, že je mrtvá. Za pár okamžiků se ale začala hýbat a stavět na nohy. Helenka z pádu vyvázla jen s odřeninami.

 

 

K holčičce se ihned začali sbíhat lidé, nejprve taxikář, potom kolemjdoucí žena a nakonec přiběhla i vyděšená matka. Ta se svěřila, že děvčátko spalo v posteli hned vedle okna. "Musela se probudit a vypadnout z něj," řekla žena. Helenku okamžitě odvezli do nemocnice, kde jí udělali množství vyšetření. Jako zázrakem se jí nic vážného nestalo.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POZOR: Každý rodič malých dětí by měl vidět tuto fotku!

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Matka napsala dopis tyranům svého syna. Její slova vám vženou slzy do očí!

mom TN.cz

Diskuze

15.2. | 18:19 petalinos
2
Náhlasit nevhodný komentář
My když jsme dětska nechavali spavat jak byly male tak při ventilačce, pootevřenych dveřích do pokoje a pro jistotu zapnutym alarmem na okně kdyby nahodou zavřely ventilačku tak by to začlo ječet a než by stačily otevřit okno tak jsme v pokoji byli
15.2. | 16:43 suffa
21
Náhlasit nevhodný komentář
Páni, to je neuvěřitelný! Myslím, že strážní andělé si tady tedy fakt pořádně mákli..)
15.2. | 15:59 petalinos
15
Náhlasit nevhodný komentář
Je dobře že je holčička v pořádku ale 14 měsicu ditě nechat spát u otevřeneho okna?A matka řekne že se musela probudit a vypadnout z něj.Vždyt to je jesné.Nebo postel má zaroven z parapetem a dítě se zkutalelo.?