Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 12. 2017
týrané miminko

Rodiče jak z hororu: Strčili dítě do mikrovlnky a zapnuli ji, tvrdí soud

Mikala a Derick Boyce-Slezak
Zdroj: St. Francois County Sherrif
Derick (vlevo) a Mikala Boyce-Slezak

Strčili dítě do mikrovlnky a zapnuli ji, nebo to alespoň tvrdí obžaloba. Miminko skončilo s popáleninami v nemocnici. Manželský pár z Missouri teď čelí obvinění z týrání dětí.

Ke svému teprve čtyřměsíčnímu dítěti se Mikala a Derick Boyse-Slezakovi chovali jako ke kusu hadru. V dubnu letošního roku s ním přišli do nemocnice, protože mělo na tvářích vyrážku. Jenže lékaři zjistili, že jsou to popáleniny a některé dokonce až druhého stupně. Vážně popálenou mělo dítě také hlavu.

 

Jenže to nebylo všechno! Ukázalo se, že miminko má naprasklou lebku a krvácí do mozku. Pro rodiče si přišla policie a v úterý je obvinila z týrání dětí. U výslechu Mikala vypověděla, že miminku se někdo snažil očistit tváře ručníkem namočeným nejspíš v bělidle.

 

Poranění hlavy měl dítěti způsobit jeho otec. Derick se prý snažil s miminkem předvést něco, co viděl v reklamě. Dítě mu ale spadlo na zem. Podle sociálních pracovníků se Mikala dříve svěřila s tím, že má vážné podezření, že Derick strčil dítě do mikrovlnky a na několik vteřin ji zapnul.

 

 

Derick i Mikala čekají na soud ve vězení. Ven se mohou dostat na kauci 500 tisíc dolarů. Podle informací deníku St Louis Post-Dispatch to nebylo jejcih první dítě. Loni v lednu se jim narodila holčička, kterou ale dali k adopci.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z TOHO MRAZÍ: Chlapec (†5) šel ve škole na toaletu. Do třídy už se ale nevrátil! Zbyla po něm jen ruka

Co se stane, když dáte mýdlo do mikrovlnky? Až to uvidíte, půjdete to hned zkusit!

mom TN.cz
Reklama