Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 9. 2017
domácí násilí

Rodiče mu přiletěli na pomoc zbít manželku. Neposlouchala ho

Muž si pozval rodinu, aby mu pomohli zbít manželku
Zdroj: facebook, Hillsborough County Sheriff's Office
Pozval si rodiče, aby mu pomohli zbít manželku, protože ho neposlouchala.

Devbir Kalsi (33) žijící na Floridě, povolal své rodiče, aby mu přijeli na pomoc nastolit pořádek v domácnosti. Rodiče Jasbir (67) a Bhupinder (61) neváhali a přiletěli až z daleké Indie. Jeho ženu Silky Gaind (33) surově zbili a drželi pod zámkem proti její vůli.

Kalsiho rodiče přiletěli za synem, aby zbili jeho ženu, která jej neuposlechla poté, co je sám syn přivolal na pomoc.


Podle záznamu policie Kalsi bil svou ženu pravidelně. Násilí však přerostlo do extrému, když mu s týráním minulý pátek pomohli jeho rodiče. Žena byla nalezená zbitá v zamčeném pokoji a prosila policisty, aby zachránili její dítě.

 

 


Manželský pár se rozhádal a Kalsi začal svou ženu bít. Když se začala bránit, napadli ji i Kalsiho rodiče. Gaind měla na rukou své novorozené dítě, které také dostalo několik ran od rozzuřených seniorů. Kalsi dal poté své ženě nůž na krk a vyhrožoval, že ji zabije.

 

14

GALERIE: Muž si pozval rodinu, aby mu pomohli zbít manželku

Zdroj: Hillsborough County Sheriff's Office

Devbir Kalsi

Hodnocení:


Všichni tři násilníci jsou nyní drženi ve věznici Hillsborough County a hrozí jim deportování zpět do Indie. Kalsi bude s největší pravděpodobností čelit obvinění ze zneužití, domácího násilí, zneužití dítěte a ohrožování na životě. Jeho rodiče pak čeká obvinění z napadení, ublížení na zdraví a zneužití dítěte.

kik TN.cz