Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.7. 2017 21:46
Přiznal se

Rodiče Slováka, který zabil 4 lidi: V Česku se změnil, přeskočilo mu!

Zdroj: TV Nova

Osmatřicetiletý Slovák měl brutálně zavraždit čtyři lidi včetně roční holčičky. Televizi Markíza se podařilo vypátrat jeho rodiče, kteří jsou z obvinění v šoku. Adoptivního syna ale neobhajují, podle nich se změnil po přestěhování do Česka.

Miroslava policisté před dvěma týdny zadrželi kvůli podezření z týrání nezletilého syna. Až potom vyšlo najevo, že muž v minulosti spáchal ještě horší zločiny. Policie ho podezírá, že zavraždil čtyři lidi - včetně malého děvčátka.

 

Televizi Markíza se podařilo vypátrat Miroslavovy rodiče. Přestože se narodil v Šale, vyrůstal v Nové Dubnici, kde ho adoptoval manželský pár. "Je to chlapec, kterého jsem adoptovala. Dokud byl ženatý, na manželku ani nevztáhl ruku. Pak odešel pracovat do Česka a všechno se změnilo," uvedla matka.

 

"Já jsem ho tam nechtěl pustit. Tady mohl dělat mistra svářečům, ale ne, on se cpal do Karviné. Do té doby nebyl špatný, ale pak nic, jako by uťal," dodal adoptivní otec. Po přestěhování do Česka se Miroslav přes internet seznámil s 22letou Sandrou a poté přerušil s rodiči kontakt.


Rozhovor s vrahovými rodiči:

Právě Sandra měla být jeho první obětí, zřejmě ji zavraždil, když ho chtěla opustit. O rok později údajně zabil 38letého Romana z Trenčína. Obě vraždy měl spáchat po návratu na Slovensko v bytě v Nové Dubnici.

 

 

Poté se přestěhoval do obce Zliechov mezi Trenčínem a Žlilinou. Tam v roce 2012 zmizela beze stopy jeho 19letá přítelkyně Monika i s 1,5roční dcerou Ninou. I tyto dívky měl Miroslav brutálním způsobem zabít.

 

Těl se podle policie zbavoval tak, že je rozčtvrtil a spálil. I proto zatím kriminalisté shromažďují důkazy a snaží se najít pozůstatky zavražděných. Nějaké ostatky objevili na zahradě u domu ve Zliechově, kde měl Miroslav rozprášit popel obětí. Výsledky testu DNA by měly být známy příští týden.

epa TN.cz