Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.7. 2017 21:46
Přiznal se

Rodiče Slováka, který zabil 4 lidi: V Česku se změnil, přeskočilo mu!

Zdroj: TV Nova

Osmatřicetiletý Slovák měl brutálně zavraždit čtyři lidi včetně roční holčičky. Televizi Markíza se podařilo vypátrat jeho rodiče, kteří jsou z obvinění v šoku. Adoptivního syna ale neobhajují, podle nich se změnil po přestěhování do Česka.

Miroslava policisté před dvěma týdny zadrželi kvůli podezření z týrání nezletilého syna. Až potom vyšlo najevo, že muž v minulosti spáchal ještě horší zločiny. Policie ho podezírá, že zavraždil čtyři lidi - včetně malého děvčátka.

 

Televizi Markíza se podařilo vypátrat Miroslavovy rodiče. Přestože se narodil v Šale, vyrůstal v Nové Dubnici, kde ho adoptoval manželský pár. "Je to chlapec, kterého jsem adoptovala. Dokud byl ženatý, na manželku ani nevztáhl ruku. Pak odešel pracovat do Česka a všechno se změnilo," uvedla matka.

 

"Já jsem ho tam nechtěl pustit. Tady mohl dělat mistra svářečům, ale ne, on se cpal do Karviné. Do té doby nebyl špatný, ale pak nic, jako by uťal," dodal adoptivní otec. Po přestěhování do Česka se Miroslav přes internet seznámil s 22letou Sandrou a poté přerušil s rodiči kontakt.


Rozhovor s vrahovými rodiči:

Právě Sandra měla být jeho první obětí, zřejmě ji zavraždil, když ho chtěla opustit. O rok později údajně zabil 38letého Romana z Trenčína. Obě vraždy měl spáchat po návratu na Slovensko v bytě v Nové Dubnici.

 

 

Poté se přestěhoval do obce Zliechov mezi Trenčínem a Žlilinou. Tam v roce 2012 zmizela beze stopy jeho 19letá přítelkyně Monika i s 1,5roční dcerou Ninou. I tyto dívky měl Miroslav brutálním způsobem zabít.

 

Těl se podle policie zbavoval tak, že je rozčtvrtil a spálil. I proto zatím kriminalisté shromažďují důkazy a snaží se najít pozůstatky zavražděných. Nějaké ostatky objevili na zahradě u domu ve Zliechově, kde měl Miroslav rozprášit popel obětí. Výsledky testu DNA by měly být známy příští týden.

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.7. | 10:47 Petr Kelenda
6
V Česku se zblázní kde kdo. Ten klid jak před rokem 1989 už tu nikdy nebude!
16.7. | 14:27 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-3
16.7. | 13:16 Petr Kelenda: Takovou pič00vinu jsi vymyslel sám nebo ti s tím ...
17.7. | 07:12 Annaanna Malatova
0
Náhlasit nevhodný komentář
des bes, ale proboha, proc toto nekdo udela? zarlivost? otazka je kdy si ho adoptovali, mohl byt pred adopci tyrany a toto se mu zapsalo do mozku a podvedomi a dle tohoto programu jel v dospelosti, kdy testosteron k tomu a tento skryty program v mozku. Proto sterilizace alkoholiku nasilniku zakon...
16.7. | 23:37 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Z Cechu jebnee každému.
16.7. | 17:14 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
16.7. | 17:00 Miroslav Hanko: Představ si, ne každej kolaboroval s totalitním režimem, tak jako ty. Díky takovejm zmrrdům, jako ty, kteří komunisty drželi u moci se z těch sraček budeme vyhrabávat ještě několik generací.
16.7. | 17:00 Miroslav Hanko
3
Náhlasit nevhodný komentář
Hergot držko mě se to jeví asi tak že jsi se před bolševikem zahrabal tak hluboko pod zem že nevíš vůbec která bije.
16.7. | 15:54 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
16.7. | 15:44 Miroslav Hanko: Diktát Bruselu? Jaký podmínky nám sosani vyjednali, takový to máme. Ale pořád lepší, než diktát Moskvy. Díky takovejm zmrrdům, jako ty, kteří komunisty drželi u moci se z těch sraček budeme vyhrabávat ještě několik generací.
16.7. | 15:44 Miroslav Hanko
2
Náhlasit nevhodný komentář
Držko v jakýpak svobodě a demokracii že to žiješ?V podrůči a diktátu Bruselu a Eurobordelu to myslíš.?Se budeš divit až ti kobylky z jihu začnou skízet ůrodu.Chudáci vnoučata.
16.7. | 15:29 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
16.7. | 15:17 Petr Kelenda: Takovou pič00vinu jsi vymyslel sám nebo ti s tím někdo pomáhal?
16.7. | 15:20 Petr Kelenda
5
Náhlasit nevhodný komentář
Na utečence před válkou je potřeba udělat všechno.Prostě humanita na plné obrátky.Jinak,když je stát začlení do pracovního procesu,potom žádné dávky nedostanou.Podobně je to s hnědočechy,berou pěkné měsíční dávky a ani se jim nechce do práce.Tento stav je neměnný po několik desetiletí.
16.7. | 15:17 Petr Kelenda
4
Náhlasit nevhodný komentář
Na 4 tis. nám Brusel rozhodně neskočí! Tak primitivní nejsou ani poslanci v Bruselu. Nařídí jednotnou dávku životního minima pro všechny státy Evropy,aby nebyla diskriminace migrantů v jednotlivých státech.Jedná se o částce 800 euro(zatím).Kdo to bude platit je ve hvězdách,ale zřejmě stát.
16.7. | 15:14 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
1
Náhlasit nevhodný komentář
16.7. | 15:06 Petr Kelenda: Opravdu si myslíš, že by tady nějaký migrant chtěl žít ze 4 tisíc životního minima?