Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 10. 2017
děsivý případ

Rodina pomohla mladíkovi z ulice. Vstřícnost jim oplatil masakrem

Bezdomovec zavraždil rodinu
Zdroj: Profimedia

Děsivá tragédie se stala letos v dubnu v anglickém městě Stoutbridge. Mladík se vloupal do domu rodiny a brutálně ubodal matku (50) a jejího syna Pierce (13). Otce vážně zranil, když do něj bodl šestkrát nožem, naštěstí ale přežil. Přeživší poprvé o masakru promluvil…

Aaron Barley (23) byl ve velmi těžké životní situaci, než mu Tracey Wilkinsonová podala pomocnou ruku. Mladíkovi pomáhal i její manžel a děti. S rodinou nikdy nebydlel, ale mnohé od nich získal. Wilkinsonovi mu dávali peníze, našli mu střechu nad hlavou a zařídili zaměstnání.

 

Barley ale zaměstnání přestal navštěvovat a jednoho dne ho našli spát před garáží. Rodina se poté rozhodla, že už mladíka přestane podporovat a zrušili i smlouvu na telefon, kterou mu platili. Mladíka to naštvalo natolik, že se rozhodl pomstít.

 

16

GALERIE: Bezdomovec ubodal matku se synem, kteří mu poskytli pomoc

Zdroj: Profimedia

Wilkinsonovi - otec s dětmi

Hodnocení:

 

Do jejich domu se vloupal, když rodina spala. "V sedm ráno vždy venčím psa. Než jsem přišel domů, manželka mi vždy udělala šálek čaje a položila ho na stůl. Ten den tam ale čaj nebyl. Věděl jsem, že je něco špatně," popsal otec.

 

Mladík zabil matku a syna, když spali. Otce rodiny pobodal. Tomu se ale podařilo přežít a zavolat o pomoc. Mladík se dal na útěk, po chvíli ho ale dopadla policie. Devatenáctiletá dcera nebyla naštěstí v době tragédie doma.

 

 

 

Zdrcený otec si vyčítá, že Barleyovi pomohl. "Nikdy jsem neměl dopustit, aby se ten h*jzl přiblížil k mojí rodině. Takhle se nám ten ďábelský kus špíny odvděčil," dodal otec rodiny.

 

Mladý vrah se z vězení nikdy nedostane, pokud se neprokáže, že už není nebezpečný. O propuštění ale může požádat nejdříve po 30 letech. "Zneužil jste laskavosti rodiny, která se k vám zachovala velmi štědře. Zneužil jste toho, že jste věděl, jak a kde bydlí," popsala soudkyně Carrová.

 

"Věděl jste, že zničíte jednu rodinu. Ale o to vám také šlo. Neukázal jste žádnou lítost, možná jen nad tím, že otec přežil. Pro matku a syna to muselo být hrozné. Museli mít velký strach. Zabil jste je v jejich posteli. Aspoň jeden z nich musel vědět, že zrovna vraždíte toho druhého," uzavřela soudkyně.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

LIDSKÁ ZRŮDA: Policisté vyšetřují brutální vraždu! Nepochopíte, co tahle kráska udělala své babičce

Nejbestiálnější vražda v historii USA: Modelku († 30) zavraždil přítel extrémně brutálním způsobem!

ham TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.10. | 14:49 Josef Beran
33
A kdopak to asi byl,kdyz nerekli ani jmeno.Takze to byl migrant a nesmi se o ...
6.10. | 18:40 Milos Trasimi
-8
Opět se zase předvádí typická česká zabedněnost buranstvi a dutohlavost.Vrah je ...
7.10. | 20:41 Roman Skala
2
Náhlasit nevhodný komentář
Az se rozlozi tva špinava tkáň bude na svete krasne. Mysli si to jeste nekdo?
7.10. | 16:35 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Jednoduse Romane Svrabe.Staci když se zeptáš.
7.10. | 07:55 Roman Skala
7
Náhlasit nevhodný komentář
Jak může absolvent několika univerzit napsat bili Angličan?
6.10. | 22:37 Milos Trasimi
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Beran.Staci když ji říkáš ty a těch dvacet blbku co ti dalo like.Diky takovým jako vy má ruska tajná služba která zamerne šíři deziformace snadnou práci.Ty jsi fakt beran.
6.10. | 18:40 Milos Trasimi
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Opět se zase předvádí typická česká zabedněnost buranstvi a dutohlavost.Vrah je bili Angličan.Jeho fotografií lze dohledat na Facebooku.
6.10. | 17:09 wp2t
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Berane si vedle, takovéto zprávy vydávají oficiální masmédia aby v tobě vzbudila lítost nad tvým rasismem. viz. http://www.birminghammail.co.uk/news/midlands-news/stourbridge-stabbings-aaron-barley-admits-12981438
6.10. | 17:08 zacotomame
2
Náhlasit nevhodný komentář
Josef Beran, Aron Barley není zrovna muslimský jméno.
6.10. | 14:49 Josef Beran
33
Náhlasit nevhodný komentář
A kdopak to asi byl,kdyz nerekli ani jmeno.Takze to byl migrant a nesmi se o tom opet mluvit.Tyhle zpravy nezpravy uz mne se...!!Proc nereknou pravdu?