Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 11. 2017
Vážila 35 kilo!

Rodina si myslela, že Claudii zabila rakovina! Pravda byla horší

Claudia La Bella
Zdroj: facebook.com
Claudia La Bella

Claudia La Bella z australského Adelaide zemřela v pouhých 28 letech. Všichni předpokládali, že ji zabila rakovina, o které dívka mluvila. Když se její příbuzní dověděli, na co skutečně zemřela, byli v šoku.

Přátelé, příbuzní a dokonce i její manžel John si mysleli, že Claudia trpěla rakovinou vaječníků. Všem tvrdila, že s touto nemocí chodí pravidelně k lékaři. Protože výrazně zhubla, nikoho nenapadlo jí nedůvěřovat.

 

Nyní se ale ukázalo, že její řeči o rakovině byla důkladně propracovaná lež. Claudia dokonce obelhala i svého manžela! "Vždy trvala na tom, že půjde k lékaři sama. Věřil jsem jí. Byla to dospělá osoba, ne dítě. Bral jsem ji za slovo," vysvětlil zdrcený John.

 

Když Claudia zemřela, vážila jen 35 kilogramů. Pitva ukázala, že denně brala desítky pilulek. Prim mezi nimi hrála laxativa, tedy projímadla a léky podporující odchod stolice. Před smrtí za ně dokázala týdně utratit přibližně 500 australských dolarů (cca osm tisíc korun).

 

 

Claudia byla pravděpodobně posedlá hubnutím. Později se její posedlost transformovala v poruchu příjmu potravy.Její smutný případ nyní řeší soud. Žaluje ji i její zaměstnavatel, architekt. Ten tvrdí, že mu ukradla z jeho účtů, o které se starala, obří sumu peněz. Zřejmě je použila na léky.
 

vrl TN.cz
Reklama