Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.3. 2017 21:01
Policejní pátrání

Matka dvou dětí záhadně zmizela, její manžel spáchal sebevraždu

Zdroj: TV Nova

Už od pátku pohřešuje rodina dvaačtyřicetiletou Pavlu Zálešákovou z malé obce u Kyjova na jižní Moravě. Žena odešla z domu v pátek. Proč zmizela, nikdo nechápe. Policisté se teď s žádostí o pomoc obrátili na veřejnost. Krizovou situaci ale neunesl její manžel a spáchal sebevraždu

Dvaačtyřicetiletou Pavlu rodina viděla naposledy v pátek 24. března. "Doma nechala své dvě děti a bez jakýchkoliv náznaků nebo indicií o svém odchodu, zmizela. Doma měla po sobě zanechat pouze vzkaz, že odchází. Důvod odchodu a místo, kde se může zdržovat, není znám," uvedl mluvčí hodonínských policistů Petr Zámečník.

 

Podle informací televize Nova si žena vzala občanský průkaz, kartičku pojištěnce a 10 tisíc korun. Televizi Nova to potvrdil syn pohřešované ženy.

 

Rodina se přitom už s jednou tragédií vyrovnává. Manžel zmizelé ženy krizovou situaci neunesl a spáchal sebevraždu.

 

Policisté prověřili všechna místa, kde by se pohřešovaná žena mohla nacházet, pátrání ale doposud nepřineslo žádné výsledky. Tak se policie s žádostí o pomoc obrátila na veřejnost.

 

"Policisté po ženě usilovně pátrají a žádají o spolupráci i veřejnost. Pokud jste pohřešovanou ženu někde viděli nebo znáte místo, kde se mohla vyskytovat, oznamte to policistům na linku 158," dodal mluvčí hodonínských policistů Zámečník.

 

 

Pohřešovaná Pavla Zálešáková měří přibližně 165 centimetrů, je střední postavy, má plavé a vlnité vlasy. Co měla v době, kdy z domova odešla, na sobě, policisté neupřesnili.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ztracené děti: 11 nejznámějších případů světa

vbo TN.cz