Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.3. 2017 21:01
Policejní pátrání

Matka dvou dětí záhadně zmizela, její manžel spáchal sebevraždu

Zdroj: TV Nova

Už od pátku pohřešuje rodina dvaačtyřicetiletou Pavlu Zálešákovou z malé obce u Kyjova na jižní Moravě. Žena odešla z domu v pátek. Proč zmizela, nikdo nechápe. Policisté se teď s žádostí o pomoc obrátili na veřejnost. Krizovou situaci ale neunesl její manžel a spáchal sebevraždu

Dvaačtyřicetiletou Pavlu rodina viděla naposledy v pátek 24. března. "Doma nechala své dvě děti a bez jakýchkoliv náznaků nebo indicií o svém odchodu, zmizela. Doma měla po sobě zanechat pouze vzkaz, že odchází. Důvod odchodu a místo, kde se může zdržovat, není znám," uvedl mluvčí hodonínských policistů Petr Zámečník.

 

Podle informací televize Nova si žena vzala občanský průkaz, kartičku pojištěnce a 10 tisíc korun. Televizi Nova to potvrdil syn pohřešované ženy.

 

Rodina se přitom už s jednou tragédií vyrovnává. Manžel zmizelé ženy krizovou situaci neunesl a spáchal sebevraždu.

 

Policisté prověřili všechna místa, kde by se pohřešovaná žena mohla nacházet, pátrání ale doposud nepřineslo žádné výsledky. Tak se policie s žádostí o pomoc obrátila na veřejnost.

 

"Policisté po ženě usilovně pátrají a žádají o spolupráci i veřejnost. Pokud jste pohřešovanou ženu někde viděli nebo znáte místo, kde se mohla vyskytovat, oznamte to policistům na linku 158," dodal mluvčí hodonínských policistů Zámečník.

 

 

Pohřešovaná Pavla Zálešáková měří přibližně 165 centimetrů, je střední postavy, má plavé a vlnité vlasy. Co měla v době, kdy z domova odešla, na sobě, policisté neupřesnili.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ztracené děti: 11 nejznámějších případů světa

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.3. | 20:00 sperma1
12
muze mi nekdo vysvetlit proc maji vsichni tendenci zastavat se vrahounu ? ...
29.3. | 14:27 pichav
-21
BEZE STOPY ???? JASNA STOPA JSOU TY DVE DETI !!!! ZMIZELA JIM TAK ABY JI ...
30.3. | 08:29 domby
2
Náhlasit nevhodný komentář
Když se mi ztratí to, co pokládám za důležité, jdu to hledat nebo toužebně čekám, až to někdo najde. Někteří ale nehledají ani trochu a honem se zabijou.
30.3. | 08:22 Roman Nemergut
0
Náhlasit nevhodný komentář
No jasně, vy detektivové.....baba se sebere a odtáhne, starej spáchá sebevraždu a tím pádem jí zavraždil?? A to má jako logiku?! ((-:
29.3. | 22:58 skeptikus
-3
Náhlasit nevhodný komentář
29.3. | 22:50 Marie Machálková ..bum a je to tady. Kdo si počká, ten se dočká. Ještě nějakej blb, kterýmu je jasný že je vrahem, protože se zasebevraždil, se přidá?
29.3. | 22:50 Marie Machálková
5
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu, proč by její manžel spáchal sebevraždu jen proto, že odešla, pokud by nevěděl, že již třeba nežije. Nedejž bože, že by v tom měl prsty. A že by již tolik žen "odešlo" bezdůvodně jen tak z ničeho nic od rodiny, to mi teda fakt nejde do hlavy. Buď se nenajdou vůbec, nebo jen jejich ...
29.3. | 22:27 sperma1
1
Náhlasit nevhodný komentář
hele ! 29.3. | 20:00 sperma1 ! zrovna ja mam nejlepsi hodnoceni ! dekuju :))
29.3. | 21:29 sperma1
5
Náhlasit nevhodný komentář
jak muzou vedet ze doklady a love vzala ta matka ? to jsou vestci ?
29.3. | 21:27 sperma1
-3
Náhlasit nevhodný komentář
ja bych na miste toho otce sel na fejs a nebo bych skontaktoval media a rikal bych *ty moje kurwicko vrat se domu nebo te zabiju a deti taky...*proste bych delal vsechno pro to aby se mi vratila manzelka a ne ze bych spachal sebewrazdu
29.3. | 21:25 sperma1
1
Náhlasit nevhodný komentář
skeptikus ! ty mas iq houpaciho kone jako kobylince z TV novy ! ty jsi asi jediny kdo by mel 2 deti a hnet jak by ti zmizla manzelka tak bys spachal sebewrazdu ! ! ! !
29.3. | 20:46 bard-lidu
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já myslím, že paní utekla z domova. Mohlo tam být domácí násilí. Kam se dá docestovat za 10 000 Kč ??? Prověřte její aktivity na soc. sítích. Myslím, že se najde živá. Ten chlap se asi zabil, protože mu zdrhla partnerka.
29.3. | 20:27 skeptikus
-4
Náhlasit nevhodný komentář
.."Litujeme, ale přístup k psaní nových komentářů byl pro porušení pravidel pro vaši IP adresu zakázán." ALE HOWNO VY ŠMEJDI Z TN.HOWNA!