Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.9. 2017 15:02
nemají co jíst

Rodina z Výměny má pět dětí! Na jídlo jim zbývá jen patnáct stovek

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer můžete sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí Kristýna v rodině s pěti malými dětmi, kde navíc chybí peníze na běžný chod domácnosti. Pomůže Tereze pobyt v jiné rodině, aby společně s přítelem oživili svůj vztah?

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z České Lípy, kterou tvoří Tereza (23), Pavel (37), synové Kuba (18 měsíců), Vojta (5), Tonda (6) a dcery Anička (3), Helenka (2). Na druhé straně se seznámíme s Kristýnou (23), Lukášem (27) a synem Filipem (18 měsíců), kteří žijí v Milovicích.

 

Kristýna myslela, že největší problém během deseti dní strávených v náhradní rodině bude zvládnutí pěti dětí. Netušila ovšem, že bude bojovat i s nedostatkem financí.

 

111

GALERIE: Výměna manželek: Náhradní manželka bude bojovat s nedostatkem peněz

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Pět dětí a nevěra! - 2

Hodnocení:

 

Početná rodina má samozřejmě vysoké náklady na domácnost, především na stravu. Když dojde na nakupování, zjistí, že nemůže pořídit všechno, co je třeba. Nedokáže si představit, jak s potravinami vyjde, a proto se rozhodne nakoupit ze svého. 

 

 

Jak celý díl dopadne? Dívejte se na Výměnu manželek dnes ve 20:20 na Nově! Předchozí díly najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 tipů, jak naučit děti hospodařit s penězi
TEST: Umíte vyjít s penězi?

mom TN.cz