Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 5. 2017
Skončí to u soudu?

Děti ubily plameňáka, rodiče slibovali vše splatit. Nedali nic!

Zdroj: TV Nova

Je to už téměř dva měsíce, co v jihlavské ZOO tři malí chlapci ubili jednoho plameňáka a dalšího zranili. Rodiče zatím i přes sliby škodu v řádech desítek tisíc nesplácejí. Zahrada už kvůli tomu předala kauzu právníkům a rodiny dostaly vyzvání k zaplacení. Pokud reagovat nebudou, celý incident skončí u soudu.

Ani korunu zatím nedostala jihlavská ZOO za ubitého plameňáka. Přitom tři chlapci ve věku pět, šest a osm let zvíře ubili už před téměř dvěma měsíci. Rodiče malých útočníků slibovali hory doly - jak splácení zhruba 50tisícové škody, tak i pomoc zahradě - jen, aby incident neskončil u soudu.

 

Jediné, co zatím splnili, byla jedna rodinná brigáda v zahradě. "Dosud nemáme peníze ani reakci. Už Věc jsme svěřili našemu právnímu zástupci a ten jim zaslal předžalobní výzvu, kterou jsme rodinám poslali, a termín v této době už končí," uvedla ředitelka jihlavské ZOO Eliška Kubíková.

 

Zahradě už dochází trpělivost a pokud se právníci s rodinami v nejbližší době nedomluví alespoň na splátkovém kalendáři, skončí nepochopitelný útok u soudu. "Zvažujeme regulérní žalobu," potvrdila ředitelka ZOO Kubíková.

 

 

Jihlavská ZOO už po útoku přijala přísná bezpečnostní opatření. "Zahájili jsme zde zvýšenou kontrolní činnost," uvedl zástupce velitele jihlavské policie Stanislav Maštera.

 

Druhý z napadených plameňáků se už po útoku ze svých zranění zotavil a spolu s ostatními sedí na vajíčkách. Malé plameňáky tu čekají ještě během května.

David Pik/epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.5. | 21:39 lenka nováková
32
Typický cigoši, když jim hoří koudel u prdelee, slibují hory doly a jak se ...
3.5. | 23:20 pichav
-17
☝ !!!! KDYBY TO UDELALY VASI SPRATCI !!!! SPRATCI 99,9% CECHU !!!! TAK BY ...
4.5. | 17:11 sany1
2
Náhlasit nevhodný komentář
Milos Trasimi ty taky musíš hulit slušnej matroš...
4.5. | 13:16 fantozzi602
5
Náhlasit nevhodný komentář
s morgosema je to stejne jako s kozomrdama,vsechno jim projde,kdyz nekdo posprejoval slunickarske kavarny tak krnacova s negrem z teplic demonstrativne s hadrem mavali pred kamerou jak to utiraji,ale kdyz kozomrd postrikal kostel tak krnacova a ten negr nikde,tomu rikam rovni politici,blejt se chce
4.5. | 10:11 wp2t
9
Náhlasit nevhodný komentář
A další díl ze seriálu "My hrajeme, že pracujeme" je ke shlédnutí na Facebooku.
4.5. | 10:05 wp2t
6
Náhlasit nevhodný komentář
Proč by měli něco platit? Vždyť se objevili v brigádnickém oblečení v ZOO a natočila je přitom televize z Romea.cz Brigádnické oblečení dostali od sponzora Romey Soros fonds.
4.5. | 09:19 pisek1977
13
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud neplati umlatte ty zmetky at vi co to je . Co z takovyma smejdama.
4.5. | 08:50 reypal
5
Náhlasit nevhodný komentář
trasini,co je to za sračku??
4.5. | 07:00 adam12345678901234
18
Náhlasit nevhodný komentář
A to těm cigošům někdo věřil?
4.5. | 02:50 Jan Sedlacek
10
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi. ty jsi ještě větší VUL, než jsem si myslel !
4.5. | 01:54 kammil1203
20
Náhlasit nevhodný komentář
Přece po Cigoších nemůžete chtít peníze, to by byla diškriminácia, pane Velkomožný. Ty malé cigoše poslat na převýchovu do .....a na staré bych poslal exekutory. Stačilo by ty malé nevychovance mlátit 20 x denně důtkami přes achilovky, určitě by to už neudělali. Dnes na ty zmetky není metr. :-(
4.5. | 00:10 Milos Trasimi
-12
Náhlasit nevhodný komentář
Nebo podívej se na ty Altajce co systematicky tráví pomocí otráveného jídla pejsky.Jsou Altajci inteligentní kteří si kdoviproc říkají Cesi?