Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 2. 2017
Je to ona?

Rojnice našla u Plzně tělo, může patřit ztracené Janě (48)!

Policie - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek

Více než stovka policistů ve středu mezi Lochousicemi a Heřmanovou Hutí nedaleko Plzně pátrala po Janě Rácové, která na Silvestra odešla z domova a od té doby o sobě nedala vědět. Muži zákona slavili úspěch.

Několik předchozích pátracích akcí skončilo nezdarem, tentokrát ovšem rojnice (bohužel) úspěch slavila. Terén pročesávali policisté z pořádkové jednotky, studenti policejní školy z Domažlic i psovodi.


A nemuseli hledat dlouho - krátce po startu pátrací akce totiž bylo objeveno tělo bez známek života. Přesto zatím není jasné, zda se opravdu jedná o Janu Rácovou.


"Zatím nedošlo k přesnému ztotožnění mrtvé osoby s pohřešovanou ženou, po které policisté v rámci této akce pátrali. Ve věci je nařízena soudní pitva a případem se zabývají kriminalisté z Plzně- venkova," cituje policejní mluvčí Pavlu Burešovou portál krimi-plzen.cz.Jana Rácová z domova odešla poslední den lonškého roku mezi 10. a 13. hodinou. Doma nechala mobil i peníze, vzala si jen oblečení. Podle informací v databázi pohřešovaných osob Rácová v minulosti již byla jednou pohřešována.

pez TN.cz