Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 7. 2017
tragický osud

Rok od smrti Simony na Orlíku: Matku zasáhla další krutá rána

Dívka, která zemřela na Orlíku
Zdroj: tn.cz/ facebook

Simona zemřela při tragické nehodě na Orlíku 10. července 2016. Její máma Šárka se nemůže se smrtí milované dcery vyrovnat. Smutný den chtěla strávit u jejího hrobu. Po vážné dopravní nehodě ale nemůže téměř chodit.

Matka smrtí dcery velmi trpí. Rok po tragické ztrátě chtěla truchlit na hřbitově. Nemůže tam však ani jít zapálit svíčku. Portálu TN.cz ale dala exkluzivní rozhovor.

 

"Uplynul rok, kdy nám nezodpovědný řidič vodního skútru navždy vzal Simonku. Simonko, na tvůj krásný život nejde zapomenout. Byl plný obětavosti a opory. Vzpomínáme s láskou. Milujeme tě navždy! Maminka Šárka, tatínek Zdenda, rodina, spolužáci a přátelé," napsala Šárka.

 

15

GALERIE: Dívka, která zemřela na Orlíku

Zdroj: TN.cz

Dívka, která zemřela na Orlíku - 1

Hodnocení:

 

"Denně jen brečím, trápím se. Tento život nemá cenu," dodala. Po ztrátě dcery si letos musela projít další tragédií. Cestovala ve voze, který havaroval. Nehoda byla opravdu vážná - jeden člověk zemřel. Šárka je už čtvrtým týdnem v nemocnici.

 

 

 

"Stále nemohu chodit," řekla TN.cz. "Mám zlomenou pánev. Protože mám zlomené i čelisti, mohu jen kašovitou stravu. Odnesla to i levá ruka. Další léto mám zničené," řekla nešťastná žena.

 

Dopravní nehoda 

Vážná dopravní nehoda se stala v polovině června na Písecku. Třicetiletý muž nezvládl řízení a po projetí zatáčky vyjel mimo silnici.


13

GALERIE: Tragická nehoda osobního automobilu na Písecku

Zdroj: Policie ČR

Tragická nehoda osobního automobilu na Písecku - 1

Hodnocení:


 

Mladý spolujezdec na místě zemřel, další tři lidé utrpěli závažná poranění, jednoho z nich transportoval vrtulník do pražské nemocnice. "Řekla jsem mu "zpomal"," popsala okamžiky před nehodou Šárka. "Pak už nic nevím, musela to být hrozná rána," řekla Šárka.

 

Nehoda na Orlíku

Tragická nehoda, při které zemřela Simona, se stala poblíž zámku Orlík. Do pramice, na které se plavila i s přítelem, narazil na skútru mladík.

 

Simona při srážce utrpěla velmi vážná zranění, kterým podlehla při letecké přepravě do nemocnice. V péči lékařů skončil i její přítel, jeho zranění však nebyla vážná.


Soud udělil mladíkovi tři roky vězení s odkladem na pět let, finanční odškodění pro rodiče a zákaz řízení plavidel na osm let. Více čtěte zde

 

Reportáž ze soudu kvůli nehodě na Orlíku: 

has TN.cz