Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.2. 2018 07:40
výměna manželek

Rozchod přímo před kamerami! Jeden pár neustál drsných 8 očí

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle jste mohli sledovat, jak se dokáže Pavlína přizpůsobit životu ve městě s pro ni pohodlným manželem za zády a jestli zvládne Dáša život v pohraničí ve velkém domě s partnerem workoholikem.

V premiérové Výměně manželek jsme viděli rodinu z Brna, kterou tvoří Dáša (43), přítel Lukáš (33) a dcera Míša (3). Na druhé straně se seznámíme s Pavlínou (45), Andřejem (45), dcerami Anetou (16) a Laurou (10), kteří žijí v obci Hrčava na východě republiky.

 

Na začátku Výměny manželek čekal obě rodiny zdánlivý klid, ten ale vystřídala bouře. Když se Pavlína dozví, co všechno vyváděl její náhradní manžel své partnerce, všechno se změnilo.

 

113

GALERIE: Výměna manželek: Jeden z párů čeká rozchod!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Jeden z párů čeká rozchod! - 1

Hodnocení:

 

Nikdo ovšem nečekal to, co se odehrálo u závěrečných osmi očí. Jak Pavlína, tak Dáša se dozví hodně zajímavé informace a jedna z rodin se přímo před kamerami rozpadla. 

 

 

Která z nich to byla? Nejnovější díl Výměny manželek si můžete pustit na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz