Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.3. 2016 22:11
rozhovor 100 stránek

Rozsudek nad Kramným: První detaily z dokumentu

Zdroj: TV Nova

Krajský soud v Ostravě po dvou měsících vyhotovil rozsudek na Petrem Kramným. Co je v klíčovém dokumentu a proč vše trvalo tak dlouho?

Petr Kramný už to má černém na bílém. Nepravomocný rozsudek, který mu ukládá 28 let za mřížemi, je hotový. Teď ho bude studovat státní zástupce i Kramného advokátka Jana Rejžková, která se proti němu odvolá k vrchnímu soudu.

 

Co ale ve rozsudku je? Zeptali jsme se mluvčího Krajského soudu v Ostravě Dalibora Zechy. "V odůvodnění rozsudku se vždy soud musí vypořádat s provedeným dokazováním. Musí své závěry náležitě odůvodnit, dva měsíce nejsou u takového případu nic mimořádného," řekl pro TV Nova mluvčí.

 

Kramný navíc žádal, aby byli k soudu přivoláni další svědci. To ale Soudkyně Renata Gilová zakázala. A i to musela v rozsudku zdůvodnit. "Obžalovaný zároveň navrhl provedení dalších důkazů, z nichž některým z nich nebylo vyhověno. A i s tímto se musí soud v odůvodnění vypořádat," dodal Zecha.

 

Podle něj je soudkyně, která měla Kramného kauzu na starosti velmi vytížená. "Zároveň je třeba dodat že věc byla složitá a že soudkyně je velmi zatížena, neboť má v běhu další věci, ve kterých je nutné jednat, případně rozhodnout," vysvětlil Zecha.

 

 

Petr Kramný byl odsouzen za dvojnásobnou vraždu manželky Moniky a dcery Klárky na dovolené v Egyptě v roce 2013. Kauza teď nejspíš poputuje k Vrchnímu soudu v Olomouci. Když i ten uzná Kramného vinným, bude mít už je malou naději, že by se dostal na svobodu dřív než po odpykání trestu.

 

Advokátka Jana Rejžková zatím nechce rozsudek komentovat. Musí si ho nejdříve pořádně prostudovat. Pak teprve zformuluje pilíře, na kterých bude stavět znění odvolání.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vražda v Egyptě! Poznali byste, kdo bude hrát hlavní roli Petra Kramného?

Skandální rozsudek: Učitelka, která spala se 17letým žákem, dostala 22 let natvrdo!

vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.3. | 18:22 pan-then
8
Já si myslím, že Egypt a cestovky podplatili soudkyni, protože kdyby vyšlo ...
4.3. | 17:59 tenistka 175 tenistka175
-16
4.3. | 17:31 overal Miláčku pomýlený - to není Vaše putyka, zde o okecávání ...
6.3. | 07:23 Jusa123
5
Náhlasit nevhodný komentář
Rejžková se bude muset hodně snažit aby obhajoba obstála,když neobstáli její znalci aby dostala VRAHA ODSOUZENÉHO Z VYVRAŽDĚNÍ SVÉ RODINY NA SVOBODU!!!Kdyby se jí to povedlo mohla by klidně spát?Musí mít hroší kůži když ví že udělal tak hroznou věc a ona musí dělat že je ubožák a nevinný.
4.3. | 20:08 vlado-tepes
-13
Náhlasit nevhodný komentář
Panthene ty komunisticka proputlerovska mrdkoo pojebana...tva matka devkka obskocena neznamym rudoarmejcem bude na tebe hrda smejde...na kramnyho to usil fsb ty hajzle.kramny totiz lizal koule pedofilovi putlerovi a honil ocas dedovi lavornikovi.a pak je omrzel a to se tresta...na polonium uz nemohu
4.3. | 20:08 vlado-tepes
-14
Náhlasit nevhodný komentář
Panthene ty komunisticka proputlerovska mrdkoo pojebana...tva matka devkka obskocena neznamym rudoarmejcem bude na tebe hrda smejde...na kramnyho to usil fsb ty hajzle.kramny totiz lizal koule pedofilovi putlerovi a honil ocas dedovi lavornikovi.a pak je omrzel a to se tresta...na polonium uz nenic
4.3. | 20:07 vlado-tepes
-11
Náhlasit nevhodný komentář
Panthene ty komunisticka proputlerovska mrdkoo pojebana...tva matka devkka obskocena neznamym rudoarmejcem bude na tebe hrda smejde...na kramnyho to usil fsb ty hajzle.kramny totiz lizal koule pedofilovi putlerovi a honil ocas dedovi lavornikovi.a pak je omrzel a to se tresta...na polonium uz neni.n
4.3. | 20:07 vlado-tepes
-11
Náhlasit nevhodný komentář
Panthene ty komunisticka proputlerovska mrdkoo pojebana...tva matka devkka obskocena neznamym rudoarmejcem bude na tebe hrda smejde...na kramnyho to usil fsb ty hajzle.kramny totiz lizal koule pedofilovi putlerovi a honil ocas dedovi lavornikovi.a pak je omrzel a to se tresta...na polonium uz nen
4.3. | 20:06 vlado-tepes
-11
Náhlasit nevhodný komentář
Panthene ty komunisticka proputlerovska mrdkoo pojebana...tva matka devkka obskocena neznamym rudoarmejcem bude na tebe hrda smejde...na kramnyho to usil fsb ty hajzle.kramny totiz lizal koule pedofilovi putlerovi a honil ocas dedovi lavornikovi.a pak je omrzel a to se tresta...na polonium uz neni
4.3. | 20:06 vlado-tepes
-14
Náhlasit nevhodný komentář
Panthene ty komunisticka proputlerovska mrdkoo pojebana...tva matka devkka obskocena neznamym rudoarmejcem bude na tebe hrda smejde...na kramnyho to usil fsb ty hajzle.kramny totiz lizal koule pedofilovi putlerovi a honil ocas dedovi lavornikovi.a pak je omrzel a to se tresta...na polonium uz neni..
4.3. | 20:05 domby
8
Náhlasit nevhodný komentář
Svoboda si "myslí", že to bylo z jídla. Odborníci-lékaři, kteří pitvali, nenašli, že to je z jídla. Já osobně víc věřím vystudovaným znalcům než zdejším pindajícím pivním mozečkům.
4.3. | 19:43 svoboda-jan
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Pan-then s Overalem mají pravdu i já si myslím, že to bylo z jídla a pití v Egyptě. K tomu vulgárnímu rádo by politickému " melmovi " se vyjadřovat nebudu, o tom si každý průměrně inteligentní člověk udělá úsudek sám.
4.3. | 18:45 Jusa123
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Když Kramný volal s tetou a říkal jí že mu v Egyptě všechno vyšlo a bude vysmátý.Tak se toho celou dobu drží a JE VYSMÁTÝ JAK LEČO!!!