Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.1. 2017 12:59
Kompromitující materiál

Rusové prý mají "kompro" na Trumpa: Prostitutky na něj močily!

Americké tajné služby varovaly zvoleného prezidenta Trumpa, že na něj Rusové mají kompromitující materiály. V dokumentech ruské rozvědky jsou prý důkazy o tom, že si Trump zval na hotel prostitutky, ale i o tajných schůzkách s Rusy v Praze. Informaci přinesla zpravodajská stanice CNN.

Američtí zpravodajci informovali Donalda Trumpa o údajných kompromitujících materiálech, kterými mají disponovat ruské tajné služby. Minulý týden o nich zpravili i Baracka Obamu v rámci dokumentů o zásazích Moskvy do prezidentských voleb.

 

"Trumpovo neortodoxní chování v Rusku v průběhu let poskytlo tamějším úřadům dostatek zostuzujícího materiálu k možnému vydírání," píše se v dokumentu, který zveřejnil americký portál Buzzfeed a jímž se teď zabývá FBI.

 

Rusové mají prý různé důkazy o Trumpově skandálním chování. Když v Moskvě před třemi lety pořádal Miss Universe, měl si v hotelu pronajmout prezidentský apartmán a objednat prostitutky, po kterých chtěl různé perverznosti. Měly močit na postel, kde předtím spal Barack Obama, i na něj. Vše údajně natočila kamera.

 

Trumpův právník Michael Cohen se měl zase loni v srpnu sejít v Praze se zástupci Kremlu, aby se obě strany domluvily na vyměňování informací. Nově zvolený prezident je údajně s Moskvou v "čilém kontaktu", několikrát prý zvažoval, že bude v Rusku investovat.

 

 

"Falešné zprávy - jasný politický hon na čarodějnice," reagoval tweetem miliardář na obvinění. Ohradil se i Cohen, který zveřejnil fotku svého pasu, k níž připsal: "Nikdy v životě jsem v Praze nebyl." Lidé mu ale v komentářích vyčítají, že měl vyfotit spíš stránky v pasu, ne jeho přední stranu.

 

 

Dokumenty o hackerských útocích, v rámci nichž informovali i o kompromitujících materiálech, předložili šéfové amerických zpravodajských služeb: ředitel FBI James Comey, ředitel CIA John Brennan, ředitel Národní agentury pro bezpečnost (NSA) Mike Rogers a šéf amerických rozvědek James Clapper.

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.1. | 13:55 truthwillprevail
5
Miloš Tichý - Je těžké vládnout, když samotní mocnáři mu chtějí neustále ...
11.1. | 09:23 Milos Trasimi
-7
To da rozum ze kdyz prosadite sveho mocila do prezidentskeho kresla a pak ho ...
4.8. | 12:12 azylpraha10
0
Náhlasit nevhodný komentář
www.azyl-praha10.cz
12.1. | 11:59 truthwillprevail
0
Náhlasit nevhodný komentář
Milos Trasimi - Ale o USA se taký řiká jak je to skvělá, dokonce nejlepší zem, proč tam všichni nejdou. Nemohu si pomoc, nejsi v ničem objektivní.
12.1. | 08:23 Milos Trasimi
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud je Rusko tak skvele uzasne misto a onen raj na Zemi nechapu proc uz tam nejsou.Depardieu a Seagal to udelali a nestezuji si.Takze hrrr do ruskeho Edenu kde padaji veproveho pulky do nenasytnych tlam ceskych tluchubu a zvanilu.
12.1. | 08:20 Milos Trasimi
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nikdo je v Cr nasilim nedrzi a maji moznosti se prosadit jinde a ukazat co v nich je.Tohle neni misto kde by kdokoliv udelal karieru.Leda jako typicky malocesky vseznalek a tluchubu.A tech bohuzel tady neni poskrovnu.
12.1. | 08:18 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
A Truth.Mam navrh pro vecne stebetajici stezovatele.Pokud skutecne povazuji Cr za tak spatne a nebezpecne misto kde jim hrozi smrt kvuli abstinenci nebo hlady z nedostatku financi at se proste sbali a zkusi se uchlastat nekde jinde.
12.1. | 08:14 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pyjus Curus.To mas fuk.Ale Vladimir Mocilov Trump neni ten za ktereho by normalni inteligentni clovek dal ruku do ohne.Jeho vseobjimaci nicnerikajici prohlaseni o jeho svatozari me nerozciluji spise unavuji.Ti co mu to basti bych zavrel do cvokarny.
11.1. | 22:50 overal
3
Náhlasit nevhodný komentář
Netvrdím, že budu souhlasit se vším, co Trump udělá, ale jsem si 100%ně jistý, že udělá 1000x méně špatného, než by udělala Killary!!
11.1. | 22:50 skeptikus
0
Náhlasit nevhodný komentář
..i kdyby tak co? Pobuřovalo by někoho, kdyby si nechal kouřit od teplajzny nebo nějaké buzně vyhulil? Vždyť jsou buzíci tak protěžovaní a tak podsouvaní jako bezmála normální, že nějaký chcací praktiky praktikující dvě dospělý osoby ze svý svobodný vůle nemůžou už nikoho z teplomilů pobouřit..
11.1. | 22:43 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
karl-z-bahnhofu - Těch příkladů je více, jen se o nich moc nepíše. Dobrý příklady uvedl i váš prezident. Tajné služby jsou už dávno pro smích. Jsou řízeni politicky, už je nahrazují i neziskovky aby za to stát nezodpovídal, ale financovat je mohou. Mohu uvést příklad.
11.1. | 22:39 truthwillprevail
2
Náhlasit nevhodný komentář
Milos - Mýlit se je lidské, nicméně mě jde o zásadní věc, aby Američané přestali provokovat přes své poskoky v Evropě Rusko. Já opravdu nemám zájem o válku, tu chvíli vezmu svojí rodinu pryč. Nebudu bránit ty elitní šašky. Nevěřím Ruské hrozbě, nemá to žádné opodstatnění.