Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 4. 2017
netradiční bydlení

Růžový dům je hitem internetu! Můžete se v něm ubytovat i vy

Kouzelný dům
Zdroj: Airbnb
Růžový domek v Anglii

Tento růžový dům vyvolal diskuze na sociálních sítích. Jeho interiér je propracovaný do posledního detailu a je za ním opravdu hodně práce. Někteří lidé se domem baví, jiní ho odsuzují, další ho obdivují. Jak se líbí vám?

Růžová barva, třpytky, neony, nosorožec, srdíčka na zdi - obydlí v britském Essexu vypadá jako dům pro panenky Barbie v životní velikosti. Vše je dotažné do detailů a opravdu luxusní. Stavbu majitelé pojmenovali Eaton House Studio. Nepostavili ho však pro sebe, ale kvůli výdělku. Růžové pokoje pronajímají zájemcům z celého světa.

Reklama

 

Za propracovaným interiérem stojí opravdu hodně práce. Majitelé na něm pracovali téměř 4 roky. Barva v domě však není jen růžová. Například obývací pokoj má zelené zdi a elegantní bílý a hnědý nábytek.

 

120

GALERIE: Kouzelný dům

Zdroj: Airbnb

Kouzelný dům - 20

Hodnocení:

 

V domě nechybí ani herna, luxusní ložnice s krásnou velkou postelí a romantický růžový salónek. Chloubou majitelů je však také zahrada. Je krásně upravená, plná růžových květin, zlatých kamenů, růžového chodníku ve tvaru srdíček a bílého jednorožce.

 

 

Ubytování zprostředkovává známý internetový portál. Mohou ho využít páry, které touží po romantice. S šesti ložnicemi a stejným počtem koupelen nabízí ubytování až pro 12 lidí, kteří se vydají poznávat krásy Velké Británie.

 

Cena ubytování se pohybuje v přepočtu od 5000 Kč/ 1 noc za osobu. Prostory se ale pronajímají také kvůli večírkům a dalším společenským akcím. Libí se vám? Napište nám svůj názor do komentářů. Děkujeme.

 

Na další extravantní dům se podívejte ZDE.

has TN.cz
Reklama