Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.1. 2019 06:13
pátrání policie

Pražská policie hledali dívku (13)! Byla u kamarádky v Plzni

Policie
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek

Pražská policie hledala nezletilou dívku Sabinu (13), která se několik dní nevrátila domů. U sebe měla peníze a vypnutý mobilní telefon. Naposledy ji její matka viděla, když šla dívka nakoupit.

Pátrání mělo nakonec šťastný konec - policisté bez bližších podrobností šest dní po dívčině zmizení oznámili, že ji vypátrali. "Byla na návštěvě u kamarádky v Plzni a je v pořádku," uvedli muži zákona.

 

Třináctiletá Sabina odešla v pátek 18. ledna kolem třetí hodiny odpoledne na nákup. To je také naposled, co ji její zoufalá matka viděla.

 

Od té doby o sobě mladá dívka nepodala žádnou zprávu ani se nevrátila domů. Dívka u sebe měla při odchodu z domova asi 500 korun a mobilní telefon, ten je ale vypnutý.

 

"Dívka nemá žádné zdravotní obtíže, nebere drogy a nemá sklony k sebevraždě. V minulosti již byla pohřešována," uvedl k případu mluvčí policie Jan Rybanský.

 

 

Sabina měří kolem 155 až 160 centimetrů, má dlouhé černé vlasy a hnědé oči. Na sobě měla plátěnou černou bundu , černé legíny a šedé zimní kozačky.

 

"Pokud jste nezletilou viděli, nebo víte, kde se zdržuje, kontaktujte linku tísňového volání 158," doplnil Rybanský.

klma TN.cz
Reklama