Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 8. 2017
konflikt v Hurghadě

Sabina a Jan přiznali užívání drog! Jak je to s napadením v Egyptě?

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě - 3
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com
Sabina a Jan byli na dovolené v egyptském hotelu Titanic Palace.

Poté, co Sabina s Honzou obvinili zaměstnance hotelu v egyptské Hurghadě ze sexuálního obtěžování a napadení, rozhořela se mezi Čechy bouřlivá diskuze o tom, jestli jsou slova dvojice pravdivá, nebo jde o výmysl s cílem pomstít se plavčíkovi, který se páru na dovolené připletl do cesty. Výpověď páru lidé zpochybňují i kvůli tomu, jak vystupují na sociálních sítích.

Lidé napjatě očekávají, jak dopadne příběh Sabiny a Jana, kteří tvrdí, že je v egyptském hotelu Titanic Palace před několika dny napadli členové personálu (psali jsme zde).

 

Jan si postěžoval deníku Blesk, že mu plavčík nabízel peníze za sex s jeho přítelkyní Sabinou, tak mu vlepil facku. Pak se spolu měli dostat dopotyčky, po které skončil Jan u lékaře. Po návratu do hotelu se na něj měl vrhnout plavčík i s kumpány, svázat ho a zmlátit. Příběh měl ale velké trhliny a lidé příliš slovům páru nevěří.

 

Jak upozornil portál Extra.cz, pár se sám hlásí k užívání lehkých drog (marihuany). Podle dalších svědků obzvlášť Jan rád popíjí a v opilosti dokáže být velmi surový. To dokazují i slova Nikol, která kromě jiného tvrdí, že Jan se opil i na dovolené v Egyptě a proto také napadl plavčíka. Její zpověď najdete zde:

 

 

Svého zaměstnance se zastalo i vedení hotelu, které tvrdí, že pár si historku vymyslel a že ke kofliktu došlo poté, co Jan v bazénu brutálně napadl svou přítelkyni (vyjádření najdete zde).

 

Trochu světla do případu by mohlo přinést ministerstvo zahraničních věcí, to má ale v současné době svázané ruce. Žena se totiž sice obrátila na ambasádu v Káhiře a na případ se sexuálním podtextem upozornila, nedoložila ale žádnou policejní zprávu. Ambasáda se tak nemá, o co opřít.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.8. | 17:59 Jusa123
17
Tak nakonec to jsou narkomani a týpek ji snad nabízel o takovou nebyl ...
11.8. | 19:37 wp2t
-12
2 jusa mně to naopak připadá jako klasický multikulty zpravodajství. Muslimský ...
12.8. | 12:17 wp2t
-5
Náhlasit nevhodný komentář
A česká ministerstva už nehájí zájmy českých občanů či českého státu ale zájmy ideologie multikulturismu, saudských pedofilních princů, úchylných plavčíků a dokonce landsmanšaftu. Církev už se nažrala, teď nakrmíme i sudeťáky a migranty a češi jako slovani můžou pochcípat hlady.
12.8. | 12:14 wp2t
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Hoši a děvčata přišla doba, kdy dobře zaplatíte nebo nebudete mít pravdu v žádném sporu. Vždycky na vás něco z minulosti vyhrabou a když ne tak něco vymyslí a seženou i falešné svědky. Když pak po dlouhých tahanicích třeba i vyhrajete,ale ste na mizině, máte i poškozenou pověst tak, že ste .........
12.8. | 12:11 wp2t
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Taky jsem četl na sociálních sítích zcela opačné názory od lidí co tam byli v tomhle termínu: naprosto vymyšlená slečna Nikol, drzé chování muslimským slouhů v hotelu, včetně plavčíka a povýšené jednání od místních policajtů a zdravotníků. Ale multikulti masmédia to potřebují jinak, tak tomu věřte.
12.8. | 08:23 vylez
9
Náhlasit nevhodný komentář
oběma dát do pasu razítko, návrat nežádoucí a bude klid
12.8. | 08:18 Roman Skala
8
Náhlasit nevhodný komentář
Ministerstvo se zabyva opravdu dulezitymi zahranicnimi vecmi. Chlast, drogy, sex v All inclusive. Uz chybi jen rock & roll.
12.8. | 07:42 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
ďouče má ale výstavní lajdáci ! ))))))...
11.8. | 21:13 Roman Skala
7
Náhlasit nevhodný komentář
Neotravujte s takovými zbytečnými mrdkami.
11.8. | 19:39 wp2t
-10
Náhlasit nevhodný komentář
A nejlepší ta česká svědkyně jak se zastávala toho hodnýho plavčíka, nebyla to nějaká kamarádka místní promultikulty hvězdy? Jo takový muslimský nabíječ, to dnes v okupované Evropě vůbec není k zahození.
11.8. | 19:37 wp2t
-12
Náhlasit nevhodný komentář
2 jusa mně to naopak připadá jako klasický multikulty zpravodajství. Muslimský plavčík čistý jako lilie a na "poškozených bělouších " a nevěřících nenechají oficiální promultikulti média nit suchou. Vždyť ten Honza ve třetí třídě zatahal stejně starou spolužačku za cop takovou silou až ...
11.8. | 17:59 Jusa123
17
Náhlasit nevhodný komentář
Tak nakonec to jsou narkomani a týpek ji snad nabízel o takovou nebyl zájem(nemohli si to dovolit) tak je obvinili jinak a když to nevyšlo tam,že by to vyšlo v Čechách?Obhájcům Péti to přišlo náramně vhod,hned chtěli nový proces s Kramným.