Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 8. 2017
konflikt v Hurghadě

Sabina a Jan přiznali užívání drog! Jak je to s napadením v Egyptě?

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě - 3
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com
Sabina a Jan byli na dovolené v egyptském hotelu Titanic Palace.

Poté, co Sabina s Honzou obvinili zaměstnance hotelu v egyptské Hurghadě ze sexuálního obtěžování a napadení, rozhořela se mezi Čechy bouřlivá diskuze o tom, jestli jsou slova dvojice pravdivá, nebo jde o výmysl s cílem pomstít se plavčíkovi, který se páru na dovolené připletl do cesty. Výpověď páru lidé zpochybňují i kvůli tomu, jak vystupují na sociálních sítích.

Lidé napjatě očekávají, jak dopadne příběh Sabiny a Jana, kteří tvrdí, že je v egyptském hotelu Titanic Palace před několika dny napadli členové personálu (psali jsme zde).

 

Jan si postěžoval deníku Blesk, že mu plavčík nabízel peníze za sex s jeho přítelkyní Sabinou, tak mu vlepil facku. Pak se spolu měli dostat dopotyčky, po které skončil Jan u lékaře. Po návratu do hotelu se na něj měl vrhnout plavčík i s kumpány, svázat ho a zmlátit. Příběh měl ale velké trhliny a lidé příliš slovům páru nevěří.

 

Jak upozornil portál Extra.cz, pár se sám hlásí k užívání lehkých drog (marihuany). Podle dalších svědků obzvlášť Jan rád popíjí a v opilosti dokáže být velmi surový. To dokazují i slova Nikol, která kromě jiného tvrdí, že Jan se opil i na dovolené v Egyptě a proto také napadl plavčíka. Její zpověď najdete zde:

 

 

Svého zaměstnance se zastalo i vedení hotelu, které tvrdí, že pár si historku vymyslel a že ke kofliktu došlo poté, co Jan v bazénu brutálně napadl svou přítelkyni (vyjádření najdete zde).

 

Trochu světla do případu by mohlo přinést ministerstvo zahraničních věcí, to má ale v současné době svázané ruce. Žena se totiž sice obrátila na ambasádu v Káhiře a na případ se sexuálním podtextem upozornila, nedoložila ale žádnou policejní zprávu. Ambasáda se tak nemá, o co opřít.

lud TN.cz