Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 6. 2018
Policejní pátrání

Sandra (17) náhle zmizela, její přítel je v celostátním pátrání!

Pátrání - KUBINEC PAVEL a BURYŠKOVÁ SANDRA
Zdroj: Policie ČR

Policisté z Liberecka od tohoto týdne pátrají po sedmnáctileté Sandře Buryškové. Dívku svědci naposledy viděli v úterý v Jablonci nad Nisou ve společnosti jejího přítele Pavla Kubince - ten je celostátně hledaný.

Otec dívky zmizení teenagerky oznámil v úterý večer na služebně ve Vratislavicích nad Nisou. Ten samý den brzy ráno Sandra odjela z domova do školy ve Frýdlantu, tam už ovšem nedorazila.

 

"Stejného dne byla viděna v Jablonci nad Nisou ve společnosti svého přítele Pavla Kubince, který je v celostátním pátrání a je na něj vydán příkaz k dodání do výkonu trestu. V době odchodu měla dívka na sobě černé legíny nebo černou sukni, černé triko, bílou mikinu a fialovo - bílé botasky," uvedli na webu policejní pátrači.

 

Dívka u sebe podle všeho nemá mobilní telefon. Policisté se školačku pokoušeli vypátrat u příbuzných, kamarádů, známých, na nádražích i nemocnicích. Všechno s nulovým výsledkem.

 

 

"Veškeré informace k výskytu či pohybu pohřešované dívky sdělte policistům na kterékoliv policejní služebně nebo telefonicky na bezplatné tísňové lince 158," prosí policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová.

pez TN.cz
Reklama