Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 1. 2019
Tragédie ve "Špindlu"

Sáňkařka se zabila v Krkonoších, tělo lidé našli poblíž dráhy!

Horská služba - záchrana
Zdroj: Horská služba
Ilustrační snímek

Východočeští záchranáři v úterý večer zasahovali ve Špindlerově Mlýně u zdejší sáňkařské dráhy. Poblíž trati ležela bezvládná čtyřicetiletá žena, která i přes veškerou poskytnutou pomoc zemřela. Případ už vyšetřují policisté.

O zraněné čtyřicetileté ženě se zdravotníci dozvěděli těsně před 22. hodinou. "Zraněná byla nalezena poblíž sáňkařské dráhy ve Špindlerově Mlýně nedaleko stromu, do něhož zřejmě při jízdě narazila," informovali záchranáři na svých facebookových stránkách.

 

Resuscitaci nejprve obstarali volající svědci, po příjezdu na místo ji převzali profesionální záchranáři - nejprve ti z horské služby, následně zdravotnická posádka z Vrchlabí, která na místo okamžitě odjela.

 

"Krátce nato zasahující lékař zjistil, že sáňkařka utrpěla vážná zranění neslučitelná se životem a byl nucen konstatovat její úmrtí," popsali smutný konec výjezdu zdravotníci.

 

 

Tragickou událost už vyšetřují policisté. "Nezjistili jsme cizí zavinění, k určení přesné příčiny smrti byla nařízena zdravotní pitva. Všechny okolnosti tragického incidentu nadále prověřujeme," řekl ve středu TN.cz policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

pez TN.cz
Reklama