Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.10. 2017 21:35
reality show jak žijí dnes?

Šárka a Pavel o brutální Výměně! Řekli i to, co je stresovalo nejvíc

Šárka a Pavel z Výměny manželek
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát byly ústředními postavami maminka Šárka v rodině s desítkami plazů a čtyřmi dětmi a Jitka v rodině, kde jsou děti rovnocennými partnery. Jak se změnil jejich život po natáčení?

V premiérové Výměně manželek jste mohli vidět rodinu z Chebu, kterou tvoří Jitka (29), Oldřich (42), synové Jakub (10), Štěpán (3) a dcery Kateřina (11) a Karolína (7). Na druhé straně jste se seznámili s Šárkou (33), Pavlem (33), dcerou Natálkou (13) a synem Tomášem (9), kteří žijí v Třeboni.

 

Obě rodiny si od začátku vychvalovaly své harmonické vztahy, impulzem pro účast v reality show byla pouze změna a zkouška něčeho nového. A toho se Šárka opravdu dočkala.

 

 

V náhradním bytě si jen těžko zvykala na všudypřítomné plazy a sarančata. Rodinný koníček ale neodsuzuje a dokonce by Výměnu absolvovala klidně i znovu. Reakce na natáčení od přátel a známých jsou navíc velmi pozitivní. "Ti, co tam nebyli, říkají, že jsme dobrodruzi," smál se pár po natáčení.

 

112

GALERIE: Výměna manželek - Těžká operace páteře a strach z ochrnutí!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Těžká operace páteře a strach z ochrnutí! - 1

Hodnocení:

 

Soužití s náhradními partnery zvládali Šárka i Pavel bez větších stresů, i když zpočátku byl Pavel trochu nervózní. "Máte tu cizího člověka, kterého neznáte a najednou ho máte poznávat," vysvětlil. Kdyby to ale mělo být takhle klidné, šli by do Výměny oba znovu.

 

 

Pavel nicméně přiznal, že by se bál vyhrocení, k jakému došlo v poslední odvysílané Výměně s temperamentní Petrou, náhradním manželem Jakubem, Evou a vznětlivým Mirkem více zde). "To by bylo těžké a kruté," myslí si.

 

Manželé si jinak dál svůj harmonický vztah pochvalují. I s dětmi k sobě mají mnohem blíž. "Víc se posloucháme," řekla Šárka. Reality show jejich život tedy příliš nezměnila, byla ale zajímavou zkušeností.

 

Podívejte se, jak Šárka reagovala, když našla byt plný sarančat a plazů:

 

Poslední díl Výměny manželek si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÝMĚNA MANŽELEK: Desetidenní pauza jako lék na MANŽELSKOU KRIZI?
TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?

lud TN.cz