Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.3. 2015 19:17
video Příběh nepovedené fotky

Šaty, které rozdělily svět, přinesly majitelce jmění! Přečtěte si kolik

Šaty, které rozhádaly svět
Zdroj: Ellentube.com / Tumblr
To je rodina, která vše způsobila! Právě oni totiž vyfotili fotku šatů, které rozdělily svět

Fotka nic moc. Podobných mazanic nebo nekvalitních fotek bylo udělány miliony. Jenže tato se od všech odlišuje. Oběhla totiž doslova celý svět, který také i rozdělila. Ano, jsou modročerné šaty, které někdo viděl jako zlatobílé. A ty vydělaly majitelce pořádný majlant.

Tyhle šaty viděl úplně každý, doma kvůli tomu vznikla nejedna hádka. Otázku, jakou mají barvu, jste minulý týden slyšeli mnohokrát. Ale nejvíce se zřejmě nad nepříliš povedenou fotkou raduje jejich majitelka. To, že celá rodina přišla do show Ellen DeGeneresové se jim královsky vyplatilo.

 

Dostali totiž za to 10 tisíc dolarů (asi 245 tisíc korun). Krom toho ještě její dcera s manželem dostali voucher na luxusní dovolenou!

 

 

A jak to vlastně celé začalo? Grace MacPhee ze Skotska měla svatbu. Její matka se proto rozhodla koupit nové šaty. Své dceře poslala celkem tři fotky šatů a ptala se jí na názor. Když ji přišla odpověď, ať si koupí ty zlatobílé, byla v šoku. Takové šaty si totiž vůbec nezkoušela.

 

 

V rodině se doslova strhla hádka, protože každý viděl šaty v jiné barvě, část modročerné (takové jsou i ve skutečnosti), část ve zlatobílé. Po pár týdnech je kamarádka nevěsty zpěvačka Ellen DeGeneresová vyvěsila na Tumblru a odtud se to už šířilo do světa přes sociální sítě a prakticky všechna média.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejen zlatobílé šaty vás zmatou. Černé a bílé políčko na této šachovnici je stejné barvy...

Optické iluze válcují internet: Poznáte, jestli je tato podlaha rovná nebo zvlněná?

TN.cz / hmr