Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 11. 2017
kdo je to?

Ženatý Schwarzenberg vyvedl mladou krásku, pak spolu odjeli

Společnost Karla Schwarzenberga
Zdroj: Showpix.cz

Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg vyvedl do společnosti mladou krásku. Objevili se spolu na premiéře filmu, pak společně odjeli limuzínou.

Na premiéře filmu Milada se ukázal i Karel Schwarzenberg. Společnost mu dělala tajemná mladá dáma. I když se snažili dělat, že k sobě nepatří a z kina odešli odděleně, sešli se společně v Lucerna Music baru, kde se zdrželi až do půlnoci.

 

Kníže se choval jako pravý gentleman. Mladé ženě galantně otevřel dveře své limuzíny a společně odjeli. Zatím není jasné, jakou roli v životě knížete hraje. Karel Schwarzenberg je však známý svou oblibou v podstatně mladších ženách.

 

18

GALERIE: Karel Schwarzenberg ve společnosti dívek

Zdroj: oficiální zdroj

Karel Schwarzenberg na premiéře filmu - 2

Karel Schwarzenberg a neznámá kráska

Hodnocení:

 

Na otázku TN.cz, kdo ho do kina doprovázel, ale Schwarzenberg příliš sdílný nebyl a její totožnost neprozradil. Znáte záhadnou krásku? Napište nám na zpravy@nova.cz nebo na Facebooku. Děkujeme!

 

V roce 2013 se po jeho boku objevovala o padesát let mladší Jana V., kterou mediálně proslavil právě vztah s knížetem. Mladou ženu vzal na udělování Českých slavíků. Se zveřejněním jejich společných fotografií ale rychle vyšly najevo i o něco pikantnější snímky, na kterých byla Jana nahá s kamarádkou.

 

Ženy se na fotografiích osahávaly ve vesnické hospodě. Místním štamgastům ukázaly opravdu vše. Nebyly to však jediné fotografie, na kterých se Jana nechala osahávat. Schwarzenberg měl i přesto mladé milence zařídit bydlení, původně žila se svou babičkou. Vztah s knížetem ale Janě nevydržel.

 

 

Schwarzenberg je ženatý s Theresou Schwarzenbergovou. Manželé Schwarzenbergovi se v roce 1988 rozvedli, ovšem nadále zůstali přáteli. Znovu se vzali o deset let později. Theresa má rakouské občanství a žije ve Vídni nebo na zámku Obermurau v obci Murau. Jejich vztah je údajně spíše formální.

ham TN.cz
Reklama