Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.5. 2017 15:36
už tento týden

Sebevražda v Ordinaci?! Iloně půjde o život, najdou u ní dopis

Iloně půjde o život
Zdroj: TV Nova

Dramatický boj o život čeká už tento týden v Ordinaci v růžové zahradě 2 Ilonu Šedivou. Vše nasvědčuje tomu, že macecha Šárky chtěla spáchat sebevraždu. Najdou u ní totiž dopis na rozloučenou i s vysvětlením, proč se k zoufalému kroku odhodlala.

Už tento týden mohou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 sledovat napínavý boj o život Ilony Šedivé. Tu najde v bezvědomí ležet v bytě její sousedka. A spolu s ní i dopis na rozloučenou, který má vše vysvětlit.

 

Nenáviděná macecha Šárky se podle všeho nedokázala smířit s neopětovanými city Petra Hanáka. Ten s ní chce totiž ukončit veškeré styky. Právě to se píše v dopisu, který najdou v bytě.

 

Andreu to jenom utvrdí v tom, že jí byl Hanák s Ilonou nevěrný a Hanák už nemá, jak to vyvrátit. Jejich manželská krize se prohlubuje.

 

 

Sama Ilona skončí ve vážném stavu v nemocnici, kde Hanák provede kraniotomii, aby se pokusil odstranit hematom a zmírnit otok mozku v důsledku silného vnitřního krvácení.

 

Podaří se zachránit Ilonin život? A jak moc ohrozí dopis na rozloučenou vztah Hanáka s Andreou? Sledujte Ordinaci v růžové zahradě 2 v úterý a ve čtvrtek ve 20:20 na TV Nova.

Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

lud TN.cz
Reklama