Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 13:38
exkluzívní ukázka tohle bude maso

Sedm dětí ve Výměně manželek! Ivana se zhroutí, neuvaří ani párky

Zdroj: TV Nova

Jak si poradí matka jedináčka Ivana v rodině se sedmi dětmi? To se dozvíte ve středečním premiérovém dílu Výměny manželek. A bude to stát za to!

Na jedné straně se představí nefunkční domácnost Ivany (49), jejího partnera Jiřího (46) a dcery Nikolky (6). Na straně druhé bude stát zkušená matka Irena (37), manžel Radek (37) a jejich sedm dětí - dcery Táňa (17), Petra (8), Radka (16), Tereza (7) a synové Mirek (14), Radek (9) a nejmladší Matýsek (2).

 

Náročné to bude především pro Ivanu, která stěží zvládá chod malé domácnosti a sedm dětí bude nad její síly. Problémy bude mít hlavně s vařením. Nezvládne totiž připravit ani ty nejjednodušší pokrmy - sekanou spálí, vajíčka se jí na pánvi připečou a dokonce nechá popraskat i obyčejné párky.


120

GALERIE: Výměna manželek: Spálená sekaná a popraskané párky!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Spálená sekaná a popraskané párky! - 1

Hodnocení:


 

Bude mít náhradní manžel Radek, který je zvyklý na to, že domácnost klape jako hodinky, s Ivanou dostatek trpělivosti? A podaří se zkušené Ireně napravit chaos panující u Ivany doma?

 

 

To se dozvíte v premiérové Výměně manželek už ve středu ve 20:20. Nestihli jste minulý díl? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny díly jsou k dispozici na VOYO.
 

mom TN.cz