Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.3. 2017 12:45
Kontroverzní požadavek

Šéfka exekutorů: 150 tisíc měsíčně je pro nás málo! Zasloužíme víc

Prezidentka Exekutorské komory Pavla Fučíková
Zdroj: oficiální zdroj

Exekutor průměrně bere 120 až 150 tisíc korun hrubého měsíčně. Prezidentka Exekutorské komory Pavla Fučíková se ale i tak domnívá, že to nestačí. A představuje si částku ještě řádově vyšší.

 Už nyní mají exekutoři vyšší plat než řada soudců, poslanci i senátoři. "Aktivní exekutor má průměrně plat mezi 120 a 150 tisíci hrubého měsíčně a zaměstnává dvacet lidí," řekla v rozhovoru DVTV prezidentka Exekutorské komory Pavla Fučíková.


Přesto se jí zdá, že jsou soudní exekutoři, kterých v Česku působí kolem 150, podhodnocení. A to výrazně. "Exekutor je zároveň manažer. A třeba manažeři v ČEZu, kteří firmu ani neřídí, berou 350 tisíc. Proč by takovou částku nemohl mít soudní exekutor?" ptá se Fučíková.
 


A víc peněz pro své kolegy žádá i proto, že exekutoři jsou podle ní často cílem útoků dlužníků. "Je to nebezpečná práce, exekutoři stojí v první linii," míní prezidentka exekutorů. 

Její slova popudila i předsedu Starostů Petra Gazdíka. "A co potom chudáci starostové, policisté, hasiči, záchranáři .....?" napsal na svůj facebookový profil.


Fučíková si v rozhovoru také postěžovala, že až 80 procent exekucí se podle ní nepovede dotáhnout do konce a exekutor tak na nich tratí. I zákony jsou podle ní na straně dlužníků.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PLAT SNŮ: Kolik bere prezident Miloš Zeman a další politici? Z toho vám spadne brada!

Práce snů: Budete placeni za to, že 90 dní nevylezete z postele!

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.3. | 13:02 Karel Úbl
53
Nepoužívám tvrdá slova často, ale u ní musím říci : to je ale krá...va. Kolik ...
2.3. | 15:11 pichav
-22
NEZASOULOZITE SI !!!!!! ALE OVCE BY SI ZASLOUZILI PODUSIT !!! DUSENE OVCE JSOU ...
21.3. | 09:44 gottwaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vážená paní Fučíková krásně lže a to vědomě, za exekuce které jak tvrdí jsou nevymahatelné a nemá z nich nic " KECÁ " za nevymoženou exekuci všechny náklady platí ten co si exekuci nechal vykonat, krásně nám tady paní lže....a nakonec obere i věřitele ........
10.3. | 20:38 karl-z-bahnhofu
6
Náhlasit nevhodný komentář
To vypadá na kombinaci hladu a nedostatku análního sexu.
9.3. | 17:31 Tomáš Černický
3
Náhlasit nevhodný komentář
Hele to je škeble co? Já nevim ze to jeste nevyházeli z voken
9.3. | 15:25 Ukradeny Trotl
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pamatuji si jak jsem svého času jedné "postižené" říkal: "Máte výhrady? Máte problém?" Tak si přestaňte stěžovat na Facebooku, v diskuz. fórech a napište jim: https://goo.gl/CDEHll A nebo jste takoví ti Internetoví hrdinové? Co se bojí? Mají bobky u zádele? A jen nadávají na ...
9.3. | 08:59 Jana Hlídková
6
Náhlasit nevhodný komentář
Ty náno, máš málo? Dala bych ti tak leda přes držku!Za co mají ti gauneři takové platy? Za to, že obírají lidi i o to poslední co jim zbývá? Pročpak se lidi zadlužují, protože mají žebračenky a ne platy a taková 3,14ča má plat 100 litrů měsíčně. A pro dělníky, důchodce a postižené peníze nejsou!
9.3. | 08:12 kimy69
6
Náhlasit nevhodný komentář
Nejvýše postavenou exekutorku v zemi dohánějí rodinné dluhy. Reportéři ČT zjistili, že otcem současné prezidentky Exekutorské komory Pavly Fučíkové je milionový dlužník a pravomocně odsouzený podvodník Pavel Chalupa. Dluhy přitom narostly nejméně na dvacet milionů.
8.3. | 22:49 tomáš fuk
4
Náhlasit nevhodný komentář
tak devítku mezi voči zzmrrdum
8.3. | 12:07 vladimír Kopriva
7
Náhlasit nevhodný komentář
Ta ženská s opičím xichtem asi spadla s palmy,jinak to není možné
7.3. | 20:23 Jan Jurečka
12
Náhlasit nevhodný komentář
Neexistuje slovo, které by vystihlo skutečný titul této zrůdy.
6.3. | 19:33 kar-za
19
Náhlasit nevhodný komentář
Této nenažrané „krasavici” z Ošklivákova plat 150 000,- Kč měsíčně NESTAČÍ?! To aspoň tvrdí „momentální” šéfka zlodějské a loupeživé bandy příživnické mafia – státu ve státě - !!! * Opravdu byste potřebovali dostat víc – PO TLAMĚ !!! ***