Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 9. 2017
Horor v Brně

Senior (78) si před nemocnicí v Brně dal pistoli k hlavě a vystřelil

Pokus o sebevraždu - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Hororová scéna se v pondělí dopoledne odehrála před budovou urgentního příjmu Fakultní nemocnice Brno-Bohunice. Okolo půl jedenácté si osmasedmdesátiletý senior přiložil k hlavě pistoli a vystřelil. Pokus o sebevraždu díky rychlému zásahu záchranářů přežil.

"Před nemocnicí se v půl jedenácté muž střelil do hlavy," potvrdila TN.cz mluvčí jihomoravských policistů Alice Musilová. Důvod, proč se muž pokusil zabít, policisté nesdělili s ohledem na to, že o případu musí nejprve vyrozumět příbuzné seniora.

 

Muž pokus o sebevraždu přežil. Vzhledem k tomu, jaké místo si pro něj vybral, se mu pomoci dostalo prakticky okamžitě. Hned jej odvezli na operační sál, kde během několikahodinové operace lékaři bojovali o jeho život.

 

 

"Nyní leží v kritickém stavu na Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. Pacientův stav je opravdu špatný," řekl Brněnskému deníku mluvčí bohunické fakultní nemocnice Pavel Žára.
 

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.9. | 17:46 roko-lanek
13
Dnešní doba je taková že důchodci nemají na léky od bolesti tak páchají ...
4.9. | 18:45 pichav
-4
☝ VSICHNI JSTE VEDLE !!!! NIKDO KDO ZIL TAK DLOUHO A PREZIL DALEKO HORSI CASY ...
5.9. | 10:42 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
adnachiel, rozhodně je větší šance, než nevyléčitelná nemoc, nebo smrt, troubo.
5.9. | 07:55 adnachiel
1
Náhlasit nevhodný komentář
zacotomame - jak asi může napravit svou ekonomickou situaci člověk, kterému je 78 let? Nevíš, troubo?
4.9. | 23:21 jkazatel
4
Náhlasit nevhodný komentář
Málem jsem to kdysi udělal také. V roce 1992 jsem si chtěl půjčit 50000.- na počítač do firmy. Předložili mi 20 dokladů na vyplnění. Známý šel a půjčil si 2 miliony. A prý to bylo jednodušší. Pak to přepsal na ženu, rozvedl se a nic neplatil, stát tedy my to udělali za něho. Z našich daní.
4.9. | 19:59 zacotomame
2
Náhlasit nevhodný komentář
Spokojený asi nebude ani milionář, kterému diagnostikovali rakovinu, zemřeli mu blízcí, nebo ho někdo opustil. Ekonomická situace je to poslední, co by mělo člověka dohnat k sebevraždě. Ta jde, na rozdíl od nevyléčitelné nemoci nebo smrti blízkých napravit. Někteří tupci to však nechtějí chápat.
4.9. | 19:48 novus
5
Náhlasit nevhodný komentář
Spokojeni lide si neprikladaji pistolky k hlave..Neskaci z oken,nezapaluji se, nelehaji na koleje a nevazou si "Masly" Je treba se zamyslet proc tomu tak je a ne se ptat --Zacotomame..To prece kazdy vi!!
4.9. | 18:50 zacotomame
1
Náhlasit nevhodný komentář
Kelenda, čemu se prosím nedivíš. Že ho při dnešní kvalitě našeho zdravotnictví zachránili i s prostřelenou hlavou?
4.9. | 18:49 pichav
-4
Náhlasit nevhodný komentář
☝ TAKOVY DEDULA EXPERIMENTATOR !!! NEMA UZ CO ZTRATIT !!!! ROK DVA MESICE ??? TAK CHTEL VYZKOUSET !!!! JESTLI HO I Z TOHOTO DOSTANOU !!!! KDYBY TOMU NEBYLO TAK JAK RIKAM TAK TO UDELAL NEKDE V LESE !!! MA U ME 100 PALCU PLUS !!! TO FAKT AKCE !!! DOUFAM ZE TO NEKDO FILMOVAL !!! NEMOCNICE FAKE REMAKE ☝
4.9. | 18:48 zacotomame
3
Náhlasit nevhodný komentář
Někteří blbové prostě spojují jakoukoli sebevraždu s tíživou ekonomickou situací a nejsou schopni připustit, že důvodů může mít člověk nespočet.
4.9. | 18:45 pichav
-4
Náhlasit nevhodný komentář
☝ VSICHNI JSTE VEDLE !!!! NIKDO KDO ZIL TAK DLOUHO A PREZIL DALEKO HORSI CASY !!!! SE NEBUDE STRILET KVULI NEJAKE DOBE !!! CO TU PINDATE ???!!! ANO PRAVE KVULI STAVU ZDRAVOTNICTVI SE STRELIL !!!! KDYZ VIDEL NEMOCNICI NA KRAJI MESTA !!! A TED SUPERMODERNI SPITAL !!!! TAK TO CHTEL VYZKOUSET NA NTOU ☝
4.9. | 18:37 Jaromír Pokorný
6
Náhlasit nevhodný komentář
4.9. | 17:55 roko-lanek: Kraďousek je největší a nejhorší kreatura a zločinec v naší porevoluční politice, jsem sice ateista ale přeju mu, aby se usmažil v pekle!